Gyvūnai neturi būti dideli ir sakyti „miau“ arba „au“.

Tiesiog paklauskite Lacey Shillinglaw iš Koventrio, Anglijoje. Išgelbėjus kamanę, kurią rado sužeistais sparnais ant žemės, ji ištikimai merginą sekė, kad ir kur ji eitų.

Lacey Shillinglaw yra 13 metų mergina, kuri tikrai nebijo vabzdžių, taip pat ir kamanių. Vieną dieną, vedžiodama šunį, šalia kelio ji rado ant nugaros gulinčią mažą būtybę. Priėjusi ji suprato, kad tai sužeista kamanė. Nedvejodama Lacey pasilenkė paimti vargšo vabzdžio ir greitai suprato, kad jos maži sparnai buvo smarkiai sužeisti. Iš pradžių mergina ketino paleisti vabzdį ant gėlės žiedo artimiausiame parke, bet kamanė, regis, nenorėjo jos palikti.

Lacey, kurią išties nustebino mažosios kamanės elgesys, nusprendė parsinešti ją namo. Dabar kamanė, vardu Betty, visur seka Lacey. Jų draugystė nepakartojama ir be žado paliko tiek mergaitės tėvus, tiek draugus. Jos abi tapo tokios neišskiriamos, kad net valgo kartu! Betty naktimis miega prie paauglės naktinio staliuko ir lydi ją, kai ji su draugėmis eina apsipirkti.

„Betty yra be galo fantastiška! Maniau, kad ji pabėgs pirmą dieną, bet to nepadarė. Esu tokia laiminga, ir man patinka su ja leisti laiką. Ji tokia švelni ir aš vertinu mūsų draugystę“, – pasakojo Lacey „Wales Online“.

Lacey maitina Betty cukrumi, medumi ir braškių uogiene, o kartais palepina daugybe saldumynų. Saulėtomis dienomis mergina, tiesiogine to žodžio prasme, išveda vabzdį pasivaikščioti.

Neįtikėtina yra tai, kad kai kamanė atsigavo, vabzdys nusekė šeimininkę ir dar 14 žmonių į boulingo rungtynes. Betty nepaliko Lacey nė sekundei, ištisas dvi su puse valandos tupėjo ant rankos. Merginos mama nepatikėjo savo akimis:

„Fantastiška matyti, kaip šis mažas vabzdys yra taip prisirišęs prie mano dukros. Niekada nemaniau, kad kamanė gali tapti augintine, bet atrodo, kad Betty puikiai sutaria su Lacey ir atsargiai vaikšto aplink jos veidą, ant akinių ir net tarp kojų pirštų“, – pasakojo moteris.

Nors kamanės, kaip ir vapsvos, gali įgelti, neatrodo, kad Betty ketintų pakenkti savo naujajai draugei.

Neįprasta draugystė, kuri parodo, kaip meilė iš tiesų gali būti universali kalba! Žemiau esančiame vaizdo įraše galite pamatyti dviejų draugių bendravimą:

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].