Vieni žmonės gerai jaučiasi su skaisčia oda, kiti – su įdegusia, o Jess Louise priklauso antrajai kategorijai. Jauna moteris, kuri, kaip manoma, yra iš Jungtinės Karalystės, reguliariai lankosi soliariumuose, nuolat ten deginasi, taip pat naudoja purškiklius ir į nosį, kad papildomai įdegtų.

REKLAMA

Tačiau nepaisant to, kad ji nuolat perspėjama  apie odos vėžio pavojus, blondinei tai nerūpi – jai įdegis vertas rizikos. Jess atkirto visiems sekėjams ir paragino žmones nesikišti į jos reikalus.

„Leiskite man ir mano draugėms degintis“, – rašė ji „TikTok“ paskyroje ir pridūrė, kad bent kartą ar du kartus per savaitę iki 12 minučių lankosi soliariume.

Aiškindama savo maniją naudotis soliariumais ir specialiais purškalais, Jess sakė, kad tamsiai įdegusi atrodo geriau. Be įdegio ji save vertina 4/10.

REKLAMA

Nors daugelis renkasi purškiamą įdegį arba  įdegio kremus, Jess apie tai negali būti nė kalbos – ji teigia, kad kvapas ir odos padengimas pernelyg vargina, o apsilankymas soliariume yra daug paprastesnis.

Soliariumai jau seniai siejami su odos vėžio rizika ir net buvo uždrausti tokiose šalyse kaip Brazilija ir Australija. Tarptautinės vėžio tyrimų agentūros (IARC) duomenimis, yra svarių įrodymų, kad naudojimasis soliariumais sukelia melanomą. Jie nurodo, kad soliariumai iki 20 proc. padidina odos vėžio riziką ir neturi jokio teigiamo poveikio mūsų sveikatai.

Daugybė prenumeratorių komentaruose perspėjo Jess, sakydami, kad vieną dieną ji gailėsis dėl šio sprendimo.

REKLAMA

„Tik būk atsargus, vaikeli, tie daiktai tikrai pavojingi“, – perspėjo viena žiūrovė.

Kitas siūlė: „Jei nenorite rizikuoti, kasmet eikite pas dermatologą ir darykite nuotraukas, kad pasitikrintumėte, ar nėra pasikeitusių apgamų ar spuogų!“

REKLAMA
@jl06hul

leave me and my gals to be tanned @kieradarbo ❤️ #fyp #sunbed #nasalsprayaddict #tan

♬ оригинальный звук – zotov

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].