Tikriausiai daugumai tėvų kyla nerimas, kai tenka susilaukti ankstuko. Klausimų turbūt daug: ar pavyks? Ar vaikas vystysis normaliai?  Galbūt todėl Freya Vinje istorija tapo tokia populiari. Jos tėvai šioje situacijoje jautėsi kaip bet kuris kitas tėvas. Buvo pasimetę ir susirūpinę.

REKLAMA

Kai gimė Lauren ir David Vinje dukra, ji svėrė vos 1,3 kg. Dabar taip pat gimsta vaikai, kurie sveria net mažiau, tačiau šiems naujiems tėvams viskas atrodė taip trapu. Tačiau praėjus kelioms dienoms po gimdymo Freya davė jiems ženklą, kad viskas bus gerai. Nuo 2016-ųjų besišypsantis neišnešioto kūdikio įvaizdis tapo savotišku vilties simboliu neišnešioto kūdikio susilaukusiems tėvams.

REKLAMA

Nežinojo, ar gerai seksis

Tėvai nusprendė pasidalyti savo istorija „Facebook“ tinkle, jie visai nebuvo tikri, kad istorija baigsis laimingai.

28 nėštumo savaitę Lauren pradėjo jausti, kad ne viskas buvo taip, kaip turėtų būti. Paaiškėjo, kad jai prasidėjo preeklampsija. „Sergant preeklampsija jūsų kūnas vaisių mato kaip svetimkūnį, panašu, kad organizmas jam tampa alergiškas. Jei nesate atidžiai stebimi, galite prarasti vaiką.“, – „ABC“ televizijai pasakoja mergaitės mama.

REKLAMA

Galiausiai taip pat buvo nustatyta, kad Freya pasisuko bloga poza, todėl buvo nuspręsta atlikti cezario pjūvį. „Man nebuvo leista jos laikyti, kol jai nebuvo penkių valandų. Davidas (mano vyras) iš karto galėjo ją laikyti. Labiausiai jiems [gydytojams] rūpėjo jos savarankiškas kvėpavimas, nes neišnešiotiems kūdikiams dažniausiai kyla problemų dėl plaučių.“, – tęsia Lauren.

REKLAMA

Nuotrauka išplito

Tačiau su mažąja Freya viskas klostėsi gerai. O besišypsanti jos nuotrauka nuo 2016-ųjų ne kartą buvo peržiūrėta socialiniuose tinkluose.

„Kalbėjausi su kūdikiu ir galvojau, kad nufotografuosiu, jog nusiųsčiau tėčiui, kaip tik tada ji nusišypsojo didžiausia šypsena, kokią galėčiau įsivaizduoti. Būtent tas vaizdas mane stipriai sujaudino ir noriu, kad jį matytų kiti, atsidūrę tokioje pačioje situacijoje. Jaučiu, kad tai gali suteikti vilties daugeliui žmonių.“, – sako Lauren.

REKLAMA

Ir kas gali paneigti, kad ši šypsena spindi kuo kitu, o ne viltimi ir džiaugsmu? Nedvejodami pasidalykite!

REKLAMA

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu info@zinoti.lt.