Tokio kūdikio nesitikėjo net akušerė. Trijų vaikų motina papasakojo, kad po gimdymo jai prireikė „200 siūlių viduje ir išorėje“, kai pagimdė trečiąjį vaiką, kuris gimė sverdamas daugiau nei 6 kilogramus.

REKLAMA

Danielle Schramm prisiminė, kad ji vis dar išgyvena prisiminimus tos dienos, kai pagimdė sūnų, kurį gimdė net 24 valandas. Ji sakė: „42 nėštumo savaitę pagimdžiau mažylį, kuris buvo tokio pat ūgio kaip ligoninės lovytė, jo galva buvo tokia pat didelė kaip ir mano ranka, o smakras – dvigubai stambesnis nei kitų kūdikių.“

Per 40 nėštumo savaitės ultragarso tyrimą jai buvo pranešta, kad trečiasis kūdikis bus šiek tiek didesnis už ankstesniuosius. Tačiau niekas negalėjo parengti Danielle ar akušerės laukiančiai realybei….

„Vos nenukraujavau ir jie pažeidė jam raktikaulį. Vargšas kūdikėlis galėjo kelis mėnesius galvą išlaikyti tik vienoje pusėje“, – pasakojo ji.

REKLAMA

„Mano kojos, klubai ir kiti organai buvo pažeisti. Jei anksčiau su gydytojais būčiau radusi tinkamą sprendimą, man būtų buvęs atliktas cezario pjūvis dar esant 40 savaičių nėštumui.“ Po metų trijų vaikų motina paskelbė dar vieną vaizdo įrašą, kuriame ji atkartojo akušerės vaidmenį gimstant jos milžiniškam kūdikiui.

Danielle laikė lėlę, suvyniotą kaip naujagimį, ir komentavo: „akušerė buvo štai taip nustebusi, kai ką tik pagimdžiau savo 6,5 kg sveriantį kūdikį“.

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].