Naudojimasis auklės paslaugomis – tai sprendimas, kurį dažnai renkasi tėvai, kuriems reikia laisvo laiko ar pagalbos prižiūrėti vaikus.

REKLAMA

Rasti patikimą auklę dažnai yra pati sunkiausia užduotis, tačiau visada svarbu jai pasakyti, kokios taisyklės taikomos prižiūrint jūsų vaikus.

Vienai auklei darbas su vaikais gerokai apkarto, kai po vieno „incidento“ vaikų mama pradėjo reikalauti sumokėti moralinę kompensaciją.

Auklė kreipėsi į „Reddit“ bendruomenę ir paklausė, kaip elgtis šioje stresą keliančioje situacijoje.

19-metė auklė vaikus prižiūrėjo dvejus metus ir turėjo darbo su įvairiomis šeimomis patirties. Naujoji šeima pasamdė ją prižiūrėti 9 metų sūnų ir 7 metų dukrą. Vaikai elgėsi gerai, o tai labai palengvino auklės darbą.

REKLAMA

Norėdama apdovanoti vaikus už gerą elgesį, auklė pasiūlė jiems nupirkti „Happy Meal“ su vištienos kepsneliais. Vis dėlto,  ji nežinojo, kad vaikai buvo vegetarai, nes mama jai apie tai nepranešė. Ankstesnė vaikų priežiūros patirtis išmokė ją gerbti šeimų mitybos įpročius.

Kai vaikų mama netikėtai grįžo namo ir rado vaikus valgančius vištieną, ji tiesiog įsiuto. Ji apkaltino auklę, kad ji padarė vaikams didelę emocinę žalą ir pareikalavo sumokėti 600 JAV dolerių moralinę kompensaciją.

Nepaisant motinos grasinimų, auklė atsisakė sumokėti „baudą“, teigdama, kad motinos pareiga yra pranešti apie bet kokius mitybos apribojimus. Auklė gynėsi teigdama, kad jei būtų apie tai informuota, ji būtų gerbusi šeimos mitybos įpročius. Siekdama patvirtinti savo poziciją, auklė paklausė „Reddit“ vartotojų nuomonės šiuo klausimu.

REKLAMA

Internautai palaikė auklę ir kaltino mamą, kad ji neinformavo apie mitybos apribojimus.

Vienas asmuo rašė: „Vaikų tėvai privalo informuoti jus apie mitybos apribojimus. Nors visame pasaulyje daugėja vegetarų, tačiau to negalima atspėti. Vaikai noriai valgė vištieną ir neįspėjo, kad tokio maisto jie namuose nevalgo. Vaikų mama privalo sumokėti už suteiktas vaikų priežiūros paslaugas“.

REKLAMA

Kitas asmuo pridūrė: „Ji turėjo jums pasakyti, kad jos vaikai buvo vegetarai. Ji vis dar jums skolinga pinigų už vaiko priežiūrą. Lažinuosi, kad ji tuo naudojosi ir anksčiau, kad nemokėtų už auklės paslaugas“.

„Keista, kad nė vienas vaikas nepaminėjo, kad nevalgo mėsos“.

REKLAMA

„Reddit“ vartotojų pozicija aiški: auklė nekalta, o mamos veiksmai nepateisinami.

Ką apie tai manote jūs?  Pasidalinkite komentaruose!

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].