Mama paklausė, ar jos 3 metų vaikas gali ką nors pagroti pianinu. Pasirodymas jus nustebins

Kiekvienas vaikas mokosi dalykus skirtingu tempu. Vieni išmoksta kalbėti labai anksti, kitiems reikia šiek tiek daugiau laiko. Ši mergaitė nustebino savo talentu groti pianinu.

vaikas

Yra labai nedaug muzikos ekspertų, sulaukusių 3 metų. Bet ši mergaitė turi tikrą talentą. Mažoji Charlotte tapo interneto įžymybe ir sulaukė daugiau nei 6 milijonų peržiūrų, kai mama nufilmavo ją grojant pianinu.

Mama paklausė mergaitės, ar ji gali ką nors pagroti ir ji nedrąsiai atsakė, kad gali. Bet tai, kas įvyko, buvo visiškai neįtikėtina. Mažyčiais pirštais mažoji Charlotte sugebėjo sugroti Johanno Sebastiano Bacho „Allegretto F“.

Pamatyti, kaip mergaitė groja, galite žemiau pateiktame vaizdo įrašo.

Naujienos Tavo el. pašte

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].