Mama, 12 metų sėdėjusi prie sūnaus lovos, laukė jo pabudimo

Kinijoje įvyko nuostabus įvykis. Pagyvenusi mama, dvylika metų sėdėjusi prie komos ištikto suaugusio sūnaus lovos, sulaukė jo pabudimo!

36 metų Vangas Šuboa 2006 metais pateko į automobilio avariją. Vyras buvo visiškai paralyžiuotas. Vangas 12 metų buvo komoje. Jo mama Vei Mingying, kuriai tragiškos avarijos metu buvo 63 metai, visą laiką sėdėjo prie jo lovos.

mama

Vieną dieną Vei pritrūko pinigų maisto prekėms, tada ji mėnesį nevalgė. Tačiau 75 metų moteris vis tiek rado jėgų keltis 5 valandą ryto, kad prižiūrėtų savo sūnų.

2018-ųjų lapkritį Vangas pravėrė akis ir pirmą kartą nusišypsojo. Dabar Vei yra visiškai laiminga: nors jos sūnus vis dar negali judėti ir kalbėti, jis yra sąmoningas ir viską supranta.

mama

Naujienos Tavo el. pašte

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].