Makiažas ir tinkanti šukuosena daro stebuklus: stilistai moterį pavertė elegantiška dama

Marijai yra beveik 70 metų, tačiau per visą savo gyvenimą ji retai kada kreipė dėmesį į savo išvaizdą, buvo taip įpratusi. Moteris viena augino sūnų, tada atsirado anūkai, kuriems ji taip pat norėjo suteikti maksimalią meilę ir rūpestį. Ji labai savimi nesirūpino, tačiau makiažas ir tinkama šukuosena padarė tikrą stebuklą.

REKLAMA

Marija gerai sutarė su sūnaus žmona, kuri nusprendė ją nustebinti. Prieš mylimosios uošvės jubiliejų ji susitarė su stilistu, kad jis padarys moterį tikra gražuole. Nors nebuvo lengva įkalbėti pačią Mariją tam pasiryžti.

REKLAMA

Viskas pavyko ir Marija apsilankė pas stilistą. Meistras iš karto pradėjo dirbti. Pirmiausia buvo atnaujinta moters plaukų spalva, atliktas kirpimas ir šukuosenos formavimas.

makiažas

REKLAMA

Tada visažistė padarė profesionalų, tačiau kuo natūralesnį makiažą, todėl moteris tapo 10 metų jaunesnė! Įvaizdį užbaigė sūnaus žmonos dovanos – nauja palaidinė ir rankinė.

REKLAMA

Pažiūrėkite, kaip pasikeitė pavargusios moters išvaizda. Marija pavirto elegantiška dama! Sunku nepastebėti jos akyse jaudulio. Galima sakyti, kad sūnaus žmonos dovana buvo sėkminga! Kaip vertinate Marijos pokyčius?

makiažas

REKLAMA

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu info@zinoti.lt.