3 metų berniukas buvo ieškomas savaitę laiko po to, kai jo motina buvo nušauta prie savo namų Milvokyje. Ketvirtadienį vaiko kūnas buvo rastas viename iš netoliese esančių kiemų šiukšlių konteineryje.

3 metų Harriso iš Milvokio paieškos baigėsi tragedija. Ketvirtadienio popietę policininkai rado vaiko kūną konteineryje už vieno iš netoliese esančių namų. Šiuo metu nežinoma, kiek laiko ten buvo vaiko lavonas. „Tyrimas vis dar vyksta, šiuo metu jis labai sklandus.“, – sakė laikinai einantis vyriausiojo pareigūno pareigas Jeffrey’us Normanas. „Mano širdis ir užuojauta keliauja šeimai.“ – pridūrė jis.

Eismas

3 metų berniukas dingo prieš savaitę, tą dieną, kai mirė jo mama. 25 metų Mallery Muenzenberger buvo nušauta savo kieme spalio 14 d. Moteris su sūnumi gyveno Onalaskoje, bet paskutinį kartą gyvi buvo matyti spalio 9 dieną Milvokyje. Šeima paskelbė pareiškimą, kuriame skelbiama, kad Mallery tapo smurto šeimoje auka.

Policija pradėjo paiešką, jie įtarė vaiko tėvą. Kol policija ieškojo, artimieji kreipėsi pagalbos į visuomenę. Dabar tėvas kritikuoja policijos veiksmus – jis tiki, kad vaiką būtų buvę galima rasti greičiau ir išgelbėti jo gyvybę.

Harrisas savo sūnų apibūdino kaip „laimingą, energingą, visada besišypsantį“. Vietoje, kur buvo rastas vaiko kūnas, vietos bendruomenė susirinko pasimelsti ir aptarti, kaip ateityje išvengti panašių tragedijų.

Tiesa, tyrėjai greit išsiaiškino, kad berniuko tėvas čia niekuo dėtas. Jie įtarė 20-metį Jahemą Clarką. Sekmadienį, policijos pareigūnams artėjant prie jo namų, vyras nusižudė. Kitą dieną pareigūnai prie vienos miesto skalbyklų aptiko žuvusios moters juodą visureigį. Automobilyje buvo rasta kraujo.

Iki šiol buvo sulaikyti 6 asmenys. Tarp įtariamųjų yra du 21 ir 29 metų vyrai. Tyrimas užsitęsė, nes nužudyta moteris nebuvo kilusi iš Milvokio, teko ieškoti priežasčių, kodėl ji buvo čia ir kas jos pažįstami.

Naujienos Tavo el. pašte

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].