Karinos Čikitovos istorija – tai pasakojimas apie tai, kiek daug iš tikrųjų gali ištverti žmonės ir kaip gali pagelbėti mūsų keturkojai draugai.

REKLAMA

2014 m. ketverių metų mergaitė dingo po to, kai kartu su tėvu leidosi į žygį Rusijoje, Oliochminsko srityje. Dingo ir kelionėje dalyvavęs šeimos šuo.

Pasak “Telegraph”, vietovė, kurioje žygiavo tėvas, dukra ir šuo, yra didelė miško teritorija, kurioje nėra mobiliojo ryšio signalo. Todėl tėvas neturėjo galimybės išsikviesti pagalbos, kai jo dukra ir šuo staiga dingo be žinios. Žinoma, mergaitės mamai buvo didžiulis šokas, kai ji pamatė vyrą sugrįžusį namo be jų mažylės. Ji išgirdo žinią, kuri visiems tėvams būtų tiesiog siaubinga – Karina dingo be žinios.

REKLAMA

Didelė paieškos ir gelbėjimo komanda, kurią sudarė apie 100 žmonių, nedelsdama pradėjo ieškoti mergaitės. Paieškoje dalyvavo vietiniai gyventojai, kaimynai, kariškiai ir medžiotojai.

REKLAMA

Atrodė beprasmiška

Ieškant buvo naudojami ir dronai, ir sraigtasparniai, tačiau nesėkmingai. Dėl aukštų medžių ir tankios augmenijos matomumas iš oro buvo prastas ir, kaip vėliau paaiškėjo, toje vietoje, kurioje Karina pasislėpė, beveik nebuvo įmanoma nieko įžiūrėti.

REKLAMA

Didžiausią nerimą šeimai kėlė tai, kad šioje vietovėje gyvena ir lokiai, ir vilkai.

Mergaitė buvo ne viena

REKLAMA

Tačiau Karina didžiuliame miške buvo ne viena. Visą laiką šalia jos buvo šeimos šuo. Vėliau paaiškėjo, kad keturmetė išgyveno dėka miške rastų uogų ir vandens, kurį gėrė iš upės. Taip mergaitė išgyveno devynias dienas.

Devintąją dieną šuo suprato, kad reikia kažką daryti. Šuo paliko Kariną ir nubėgo ieškoti pagalbos. Ir galiausiai šuniui pavyko surasti miške tebeieškančią gelbėtojų komandą.

REKLAMA

Šuo gelbėtojams davė aiškius ženklus, kad jie turi sekti paskui jį. Ir įvyko stebuklas! Šuo parodė, kur mažoji Karina buvo radusi prieglobstį visas šias dienas, nes ji buvo pasidariusi mažą lovelę aukštoje žolėje. Nuo to laiko, kai šuo paliko Kariną, praėjo dvi dienos, kol gyvūnas surado gelbėtojų komandą ir sugebėjo juos atvesti į Karinos buvimo vietą.

REKLAMA

Tikras stebuklas! Iš viso 11 dienų ketverių metų mergaitė išgyveno laukinėje gamtoje. Dabar ji pagaliau galėjo grįžti pas savo šeimą.

REKLAMA

Ekipažas nuvežė mergaitę į ligoninę, kur buvo nustatyta, kad ji yra sveika, nors buvo išsekusi ir svėrė tik 10 kg.

Be mylimo šuns draugijos ir šilumos Karina nebūtų išgyvenusi.

REKLAMA

Jos šuo Naida gulėjo šalia Karinos, kad ji nesušaltų

Šis šuo yra tikras didvyris! Nedvejodami pasidalinkite šia neįtikėtina istorija su savo draugais ir šeimos nariais!

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu info@zinoti.lt.