Netikėtas gimdymo rezultatas privertė jauną mamą priimti labai abejotiną sprendimą.

REKLAMA

Išsirinkti tinkamą vardą savo atžalai gali būti itin sunku, ypač jei nėštumo metu nusprendėte savo kūdikio lytį laikyti paslaptyje, ir nuolat abejojate, kokį vardą suteikti mažyliui, kuris ruošiasi jau netrukus atkeliauti į mūsų pasaulį.

Moteris neseniai pribloškė žmones, internete pasidalijusi unikalia kūdikių vardų istorija, kurią jai kadaise papasakojo akušere dirbusi mama.

Moteris iš JAV, kuri nepanoro atskleisti savo tapatybės, papasakojo, kad jos mama dirbo gimdymo skyriuje ir padėjo moteriai pagimdyti trynukus. Ji teigia, kad būsima mama norėjo berniuko, todėl vienintelis vardas, kurį ji buvo sugalvojusi, buvo berniuko vardas.

Kai ji pagimdė tris mielas mergaites, nusprendė įgyvendinti savo keistą planą ir visoms trims mergaitėms suteikė vienodus vardus su nedideliais skirtumais. Moteris svajojo savo sūnų pavadinti Robertu.

REKLAMA

Nežinoma moteris pasakoja: „Mano mama yra slaugytoja ir jaunystėje dirbo akušere pietų ligoninėje. Vieną vakarą gimdė labai stambi moteris, ją paskyrė globoti mano mamai. Ta moteris labai norėjo sūnaus ir buvo pasirinkusi tik vyrišką vardą – Robertas. Deja, tądien gimdyvė sūnaus nesusilaukė, tačiau pagimdė tris sveikas mergaites. Po šios „nesėkmės“ ji nusprendė laikytis savo plano. Pirmoji dukra buvo pavadinta Robert, antroji – Larobert, o trečioji – Sharobert.“

Daugelis žmonių negalėjo vienaip ar kitaip nesureaguoti į įrašą, o kai kurie išreiškė užuojautą, mat sunerimo dėl mažų mergaičių likimo.

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].