Kaip dabar atrodo mergaitė iš Etiopijos, kurią prieš 15 metų įvaikino Angelina Jolie?

Angelina Jolie yra ne tik pati gražiausia moteris Holivude, bet ir turi didžiausią širdį. Ji yra JT geros valios ambasadorė.

2005 m. Angelina kartu su Bradu Pittu dalyvavo labdaros misijoje Etiopijoje, kur apsilankė našlaičių namuose. Ir tarp šimtų alkanų vaikų jie pamatė vieną mažą mergaitę, kuri tylomis žiūrėjo į juos savo didelėmis akimis.

Nė akimirkos negalvodama, pora nusprendė mergaitę įsivaikinti. Kūdikiui buvo tik 6 mėnesiai. Jos vardas Zahara. Mergaitė labai greitai sustiprėjo ir užaugo labai protinga.

Dabar Zacharai yra 15 metų ir ji išaugo į tikrą gražuolę. Žiniasklaida vis dažniau rašo, kad Zachara yra vienas gražiausių garsiosios poros vaikų.

Michaelas Jacksonas jaunystėje. Paviešintos niekur nematytos nuotraukos

Michaelas Jacksonas jaunystėje. Paviešintos niekur nematytos nuotraukos

Michaelas Jacksonas net po mirties nepraranda populiarumo. Jis gali būti dievinamas ar nemėgstamas, tačiau šio vyro talentas yra tiesiog nerealus. M. Jacksonas pelnytai vadinamas popmuzikos karaliumi, o neprilygstamais profesiniais įgūdžiais žavisi gerbėjai visame pasaulyje.

Primename, kad garsus vyras šį pasaulį paliko 2009 m., vis dėlto niekas nesugebėjo „pranokti“ karaliaus. Jo gerbėjai prisimena stabą ir pagerbia jo atminimą skelbdami atlikėjo nuotraukas internete. Prieš kurį laiką internete buvo paskelbtos retos, dar niekur nepublikuotos nuotraukos.

Muzikanto gerbėjus pradžiugino naujos nuotraukos. „Mūsų Michaelas Jacksonas“, „Amžinasis berniukas“, „Aš negalėjau sulaikyti ašarų“, „Suaugęs vaikas“, „Mes pasiilgome Michaelo“, – rašė vyro gerbėjai.

Michaelas Jacksonas

Visada jaunas

Michaelas Jacksonas

Amžinai stilingas

Michaelas Jacksonas

Tikra legenda

Suaugęs vaikas

Michaelas Jacksonas

Maiklo Džeksono dukra Paris užaugo tikra gražuole. Koks jos gyvenimas dabar?

Pop karalius Maiklas Džeksonas 1998 m. susilaukė dukters ir pavadino ją Paris Maikl Katerina Džekson. Mergaitės krikštatėviai taip pat garsenybės – Makolis Kalkinas ir Elizabet Teilor.

Mergaitė, be abejo, lankė brangiausią mokyklą Kalifornijoje. Žvaigždės gyvenimas turi savo privalumų ir trūkumų. Paris užaugo nuolat stebima kamerų. Tai buvo didelis iššūkis vaikui. Tačiau Paris savo vaikystę prisimena meiliai. Sako, kad jos vaikystė buvo pati laimingiausia.

Maiklo Džeksono mirtis buvo lemtingas įvykis mergaitės gyvenime. Tai įvyko, kai Paris buvo 11 metų. Tėvą praradusi mergina vis dar sielvartauja. Ji melavo vienam interviu, kad laikas gydo žaizdas. Tačiau jos atveju tai ne visai tiesa.

Po trejų metų merginos laukė kitas sunkus smūgis. Ją išprievartavo ir tai, žinoma, turėjo įtakos jo psichologinei sveikatai. Mokykloje taip pat nebuvo lengva. Bendramoksliai nenorėjo priimti Paris į savo gretas.

Tačiau likimas nusišypsojo ir jai. Mergina staiga susidomėjo mados žurnalais. Paris sugebėjo įveikti depresiją, dirbdama su garsiomis mados kompanijomis. Ji taip pat buvo pakviesta vaidinti muzikiniame vaizdo įraše ir filme.

Graži mergina papuošė save daugybe tatuiruočių. Šiuo metu ji turi daugiau nei 50 tatuiruočių. Viena tatuiruotė jai yra pati brangiausia – tai tėvo gimtadienis.

Naujienos Tavo el. pašte

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].