Galima tik įsivaizduoti, kaip baisu yra sužinoti vėžio diagnozę. Tuomet iš karto kyla klausimai – ar galima su tuo kovoti? Kaip reikės su tuo gyventi? Koks gydymas turėtų būti paskirtas? Žmogui, kuriam diagnozuotas vėžys ir kuris kovoja už savo gyvybę, reikia visapusiškos paramos.

REKLAMA

Kartais palaikymas ateina iš tų, kurių net neįsivaizdavom galinčius užjausti. Nicolai Hitchen padėjo buvusio vyro naujoji žmona. Apie tai plačiau rašė „Independent“.

REKLAMA

Gimdoje esantis navikas

41 metų dviejų vaikų mama iš Česterio (JK) pirmą kartą stipriu skausmu ėmė skųstis praėjusį pavasarį. Gydytojai manė, kad skausmas kilo dėl infekcijos po ankstesnės operacijos. Tačiau po kurio laiko Niki (ją taip vadina artimieji) buvo paguldyta į reanimaciją ir jos gimdos kaklelyje buvo rastas auglys. Tai buvo 2 stadijos gimdos kaklelio vėžys.

REKLAMA

Blogos žinios nesibaigė. Po 7 gydymo savaičių vėžys greitai progresavo iki 4 stadijos vėžio. Tada Niki buvo pasakyta, kad gydytojai negali operuoti dėl naviko sudėtingumo. Jai buvo pasakyta, kad ji, tikriausiai, gyvens tik kelis mėnesius.

REKLAMA

Bet Niki nepasidavė. Ji nukeliavo į Nortumberlandą ir keletą kartų išvyko į Stambulą, Turkijoje, kad išgydytų „sudėtingą“ auglį. Išleidus apie 90 000 eurų klinikose, kuriose 4 stadijos vėžį gydančių pacientų sėkmių rodikliai yra gana aukšti, pagrindinis Niki gimdoje esantis auglys beveik visiškai išnyko, o kiti kepenyse, stubure ir plaučiuose esantys navikai taip pat labai sumažėjo.

Negalėjo sau leisti tokio gydymo

REKLAMA

Tačiau net kai gydymas buvo sėkmingas, kiekviena kelionė į Turkiją kainavo maždaug 10000 eurų, o tai reiškė, kad Niki greitai pritrūko pinigų. Niki pasakė savo šeimai, kad jų šeima turės priimti sunkų sprendimą ir greičiausiai negalės tęsti gyvybę gelbstinčio gydymo.

Žmogus, kuris jai ėmėsi padėti, gali nustebinti daugelį žmonių. Būtent tai buvo Niki buvusio vyro naujoji žmona Clare Hitchen.

REKLAMA

Clare pradėjo lėšų rinkimo akciją, kad padėtų surinkti pinigų Niki vėžio gydymui. Jai pavyko surinkti daugiau kaip 20000 eurų.

REKLAMA

Clare manė, kad nėra kito pasirinkimo, kaip tik jai padėti. Juk jos berniukams reikia mamos ir ji nusipelnė galimybės pamatyti, kaip jie užauga tikrais vyrais ir turi savo šeimas.

REKLAMA

„Niki yra buvusi mano vyro žmona ir nuostabi berniukų Joe ir Jake mama“, – sakė Clare.

„Niki ir toliau buvo su jais viso gydymo metu. Joe ir Jake taip pat yra nuostabūs didieji broliai mūsų 3 metų dukrai, ir ji myli juos taip, kaip ir jie ją. Mums visiems kartu pavyks!“

REKLAMA

Niki didelis ir užjaučiantis atsakas buvo nepakartojamai jaudinantis.

REKLAMA

„Esu priblokšta – visi, ypač Clare, buvo nuostabūs“, – sakė ji. „Nemaniau, kad žmonėms taip rupiu… Tai mus visus suartino. Parama, kurios sulaukiau, buvo nepaprasta ne tik iš mano šeimos, bet ir iš nepažįstamų žmonių.“

Pasidalinkite šia istorija su savo tikrais draugais, kad parodytumėte žmonėms, ką reiškia būti tikra, mylinčia šeima.

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].