Ingrid Velame iš Salvadoro (Brazilija) ligoninėje patyrė tai, kas paveikė viso pasaulio žmones. „Dieną praleidau ligoninėje, aplankydama draugę“, – „Facebook“ paskyroje pasakojo jauna moteris. „86 metų moteriai, kuri buvo vienoje palatoje su mano drauge, labai skaudėjo, nes ji per ilgai buvo toje pačioje padėtyje ir turėjo daug pragulų. Jai reikėjo specialaus čiužinio, kuris numalšintų skausmą“.

„Atėjo gydytojas, pamatė, kokios būklės yra senutė, ir jis norėjo įsitikinti, ar ji gaus specialų čiužinį. Jis pakėlė ją ant kelių ir dainavo mėgstamą dainą, kol slaugė pakeitė čiužinį. Tai buvo toks žmogiškas ir gražus dalykas, kuris visus sujaudino. Tikiuosi, kad tokių žmonių, kaip jis, yra daugiau!“

Koks nepaprastai malonus dalykas! Jis ne tik rūpinasi ja, kol slaugytojos keitė čiužinį, bet ir dainavo jos mėgstamą dainą, tuo pačiu sūpuodamas ją pirmyn ir atgal. Tokių gydytojų ir slaugytojų turėtų būti daugiau!

Dalinkitės, jei sutinkate, kad visi, jauni ir seni, nusipelno meilės!

Naujienos Tavo el. pašte

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].