Carleigh Hager yra 25 metų moteris iš Indianapolio, Indianos valstijos, JAV.

2016 m. spalio 22 d. ji su savo vaikinu Ryanu ir dar trimis draugais grįžo namo iš vestuvių šventės. Viskas prasidėjo kaip tobulas vakarėlis, tačiau pabaiga buvo siaubinga!

Ryanas buvo nepaprastai daug išgėręs ir tapo labai agresyvus. Kitų draugų akivaizdoje jis įžeidė Carleigh ir net grasino ją išprievartauti.

Bijodama ir jausdamasi beviltiškai, Carleigh nuėjo į miegamąjį ir atsigulė, tikėdamasi, kad taip susidariusi situacija nurims.

Staiga Ryanas įžengė į jos kambarį ir ėmė žiauriai bei brutaliai kabinėtis prie Carleigh.

Kiti draugai bandė įsikišti, bet galų gale Ryanas išgrūdo juos iš namų ir užrakino duris. Laimei, jie iškvietė policiją!

Tačiau kol atvyko policija, Carleigh prieš jį buvo bejėgė ir jis ją stipriai smaugė bei darėsi vis agresyvesnis. Jis nustūmė ją ant grindų ir net jai įkando! Carleigh bandė apsiginti, tačiau Ryanas nesustojo.

Galiausiai 25 metų moters kūne buvo padarytos 20 įkandimo žaizdų. Be to, Ryanas bandė išrauti jai liežuvį.

Policija atvyko pačiu laiku, kol dar Ryanas nesukėlė Carleigh gyvybei pavojingų sužalojimų.

Carleigh buvo nustatytas smegenų sukrėtimas ir ji buvo nedelsiant išvežta į ligoninę. Gydytojai pavyko išgelbėti jos liežuvį, tačiau jai pasveikti prireikė net 3 savaičių. Tačiau jos patirtai psichinei žalai atstatyti reikėjo šiek tiek daugiau laiko.

Vėliau Carleigh prisipažino, kad gana ilgai gyveno bijodama savo vaikino. Tačiau socialiniuose tinkluose ji visada rašė apie tai, kokia laiminga ir patenkinta buvo kartu su Ryanu. Niekas negalėjo net nuspėti, kokie yra tikrieji santykiai už socialinių tinklų ribų.

Dabar Carleigh nori perspėti kitus žmones nedaryti tos pačios klaidos:

„Turite kam nors pasipasakoti. Jūs neturite to gėdytis. Jūs turite su kažkuo pasikalbėti. Buvau beveik nužudyta. Tai iš tikrųjų gali atsitikti su bet kuriuo iš jūsų“.

Ryanas šiuo metu yra kalėjime ir laukia teismo nuosprendžio. Carleigh ir jos šeima tikisi, kad tai bus tinkama bausmė jam.

Tuo tarpu Carleigh šeima sukūrė svetainę, kurioje jie priima finansines aukas Carleigh medicinos išlaidoms padengti.

Žiūrėkite visą šią žiaurią istoriją žemiau esančiame vaizdo įraše:

 

Naujienos Tavo el. pašte

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].