Johnas Murray’us su meistrų komanda renovavo 5-ojo dešimtmečio namą Fenikse, Arizonoje, JAV. Atlikdami darbus, jie atrado kai ką netikėto!

Vienoje namo sienoje jie rado seną šeimos nuotrauką, ranka rašytą laišką ir užrašus apie politinę situaciją bei aprašymus apie 1960-ųjų popkultūrą.

Johnas ir jo komanda rado laiko kapsulę, parašytą 1966 m. rugsėjo 27 d. „Mes renovavome šimtus namų, bet niekada nieko panašaus neradome“, – pasakojo vyras.

Kapsulę paslėpė Betty Klug, kuriai tuo metu buvo 33 metai. Ji niekam apie tai nesakė, net ir savo vyrui Bruce’ui. Po 10 metų Betty žuvo per tragišką automobilio avariją.

Bruce’as, nieko nežinodamas apie paslėptą lobį, galų gale namą pardavė ir persikėlė į kitą miestą.

Praėjus beveik 50 metų po to, kai Betty paslėpė laiko kapsulę sienoje, Bruce’as gavo žinutę nuo savo velionės žmonos! Štai keletas ištraukų, kurias jie rado laiko kapsulėje:

„Vietnamo karas tebevyksta. Labai radikali ir labai rimta situacija. Populiarūs berniukai  iš „The Beatles“ nešioja ilgus plaukus“.

„Lyndonas Johnsonas yra prezidentas. Tikimės, kad respublikonai vis dar valdys, kai bus atrasta ir ši laiko kapsulė“.

„Barry Goldwateris (respublikonų kandidatas į prezidentus) gyvena kalno viršūnėje ir turi didelę televizijos anteną.”

Užuot sakęs, kad džiaugiasi atradimu ir paliks jį ten, Johnas Mayer padarė neįsivaizduojamą dalyką…

Padedamas „KPNX News“, jis surado Bruce’ą, kad galėtų perduoti šią laiko kapsulę, kurią paliko jo žmona Betty.

Johnas ir Bruce’as susitiko vietinėje kavinėje. Bruce’as, būdamas 80–ties metų amžiaus, dabar gyveno Scottsdale’e, Arizonoje, ir buvo sukrėstas, sužinojęs šią naujieną.

Bruce’as taip pat pastebėjo, kad Betty parašė jam vieną laišką kaip dovaną per jo 31-ąjį gimtadienį.

„Mūsų santuoka buvo nuostabi…“, – su ašaromis akyse „KPNX“ sakė Bruce’as. „Nė karto mes dėl nieko nesiginčijome.“

Galiausiai Johnas pasakė, kad Betty palikta laiko kapsulė išmokė vertingą pamoką, kaip reikia vertinti artimuosius. Tiesiog nuostabu, kad Betty laiko kapsulė pagaliau pasiekė Bruce’ą po tiek daug metų!

Naujienos Tavo el. pašte

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].