Šešerių metų vaiko širdį veriantis šauksmas buvo įrodymas teisme nagrinėjamoje 29 metų Thom Hughes ir 32 metų Emma Tustin byloje. Abu jie buvo kaltinami Arthur Labin Hughes nužudymu.

Ši sukrečianti medžiaga buvo nufilmuota likus kelioms valandoms iki berniuko mirties. Nusikaltimu įtariami tėvas ir pamotė. Siaubingą žiaurumą pora įvykdė savo namuose Solihullyje, Vakarų Midlandse, praėjusių metų birželį.

Kaip pranešė „Independent“, dėl suaugusiųjų kankinimų šešiametis patyrė smegenų traumą. Teismas įrodė, kad vaikas buvo marinamas badu, verčiamas valgyti druską, priverstas daug valandų stovėti, nes jo kankintojai neleido jam sėdėti ar gulėti. Kartais jis negalėdavo ilsėtis net 14 valandų per parą. Jam buvo sakomi įvairūs grasinimai, jis buvo smaugiamas ir mušamas.

Mirtis įvyko dėl daugkartinių smūgių galva į kietą paviršių. Įtariama, kad šį žiaurų veiksmą atliko jo pamotė

West Midlandso policijos paskelbtoje filmuotoje medžiagoje girdėti, kaip Arthur šaukia „niekas manęs nemyli“ ir „niekas man neduoda valgyti“.

Jo tėtis ir pamotė neigia smurtavę prieš berniuką.

Tačiau Arthur dėdė Blake Hughes praėjusį mėnesį teismui sakė, kad matė, kaip šešiametis verkė po to, kai pamotė jį pastūmė taip, kad šis atsitrenkė į sieną. Ji taip pat vykdė žodinius išpuolius prieš jį. „Ji sakė, kad motina jo nemylėjo ir jį paliko. Tada jis labai verkė. Ji sakė, kad niekas jo nemyli.“ – liudijo dėdė.

Jis šaukė: „Niekas manęs nemyli“. Tada jie jį nužudė

Neapykantos pilni įrašai buvo rasti poros telefonuose. Moteris savo partneriui nusiuntė vaizdo įrašus, kuriuose matyti, kaip jo vaikas verkia, kai jis išeina iš namų. Ji parašė: „Iškask kapo duobę Arthur“.

Tėvas tik prisipažino, kad kartais rankomis smaugdavo sūnaus kaklą. Tai buvo daroma, kaip jis pats teigė, siekiant „padėti jam save sudrausminti“.

Prokuroras Jonas Hankin teismo salėje sakė, kad pora ilgą laiką fiziškai ir žodžiu smurtavo prieš Arthur, taip padarydama jam „didelę žalą ir sukeldami kančias“.

„Arthur tapo tyčiojimosi, įžeidinėjimo ir sistemingo žiauraus elgesio objektu, kurio tikslas buvo sukelti dideles fizines ir psichines kančias“, – teigė prokuroras. „Niekas negali pateisinti to, ką jie jam padarė. Arthur buvo bejėgis vaikas, visiškai priklausomas nuo savo globėjų.“ – pridūrė jis.

Arthur patyrė galvos traumą. Jis buvo nuvežtas į Birmingemo vaikų ligoninę. Netrukus jis mirė šių metų birželio 17 d.

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].