Rachel nenori ieškoti jokių kompromisų dėl savo meilės gyvūnams! Meilės paieškos nėra lengvos, ir gali prireikti ne vienerių metų, kol pavyks surasti tinkamą partnerį. Tai, kas vienam žmogui yra absoliutus „ne“, kitam gali būti gyvenimui reikalinga būtinybė. Viena moteris pasidalijo savo „nediskutuotina nuostata“ po to, kai pasimatymas baigėsi iš tiesų siaubingai – tai įvyko, kai jos partneris išreiškė neapykantą šunims.

REKLAMA

Rachel Humphreys nuo to karto atsisakė susitikti su vyrais, kurie nėra gyvūnų mylėtojai, sakydama, kad jos brangūs šuniukai Tilly ir Autumn visada turi būti pirmoje vietoje. 28 metų mergina negalėtų gyventi be savo mylimų šuniukų ir mano, kad jie yra „kaip maži vaikai“, nes jiems reikia nuolatinės meilės ir dėmesio.

„Paprastai apie šunis kalbu prieš susitikdama su nepažįstamu vaikinu, bet manau, kad su šiuo vaikinu apie tai, prieš susitikdami, nepakalbėjom“.

Rachel net šešis mėnesius buvo vieniša ir aktyviai eidavo į pasimatymus, kai per pažinčių svetainę susipažino su vaikinu, kurio vardas Darren. Pasimatymo eigoje Rachel telefone norėjo pasižiūrėti esamą laiką, kad įsitikintų, jog nepavėluos į traukinį namo, o Darren pastebėjo, kad ant jos telefono kaip ekrano užsklanda yra jos šunų nuotrauka. Ji papasakojo jam apie du savo mylimus augintinius – devynerių metų Jack Chi ir aštuonerių metų šunį Autumn iš prieglaudos.

REKLAMA

„Tuomet jis ėmė burbėti, kad negali pakęsti prieglaudos šunų ir nesupranta, kodėl žmonės tiesiog nenusiperka jaunų šuniukų, kuriuos galėtų dresuoti“, – pasakojo ji. Darren sakė, kad jie pavojingi, nenuspėjami ir į daugumą jų nemalonu net žiūrėti!“

Suprantama, Rachel buvo suglumusi ir įžeista jo karštų tiradų bet galvojo, kad tai nėra jo nepalaužiama nuomonė. Ji bandė užginčyti jo požiūrį, tačiau Darren tapo labai karingas ir agresyvus.

„Jokiu būdu nesusitikinėčiau su žmogumi, kuris nemyli šunų, ypač mano mylimo Autumn, ir tai nediskutuotina tema“, – pasakė ji.

REKLAMA

Tada ji sutiko 35 metų Shane, kuris iš pat pradžių norėjo su ja bendrauti dėl jos meilės gyvūnams.

„Jis man pasakė, kad anksčiau turėjo du staforšyrų veislės šunis ir kad mano šunys jam atrodo mieli”, – sakė mergina.

REKLAMA

Rachel ir Shane per pirmąjį pasimatymą susitiko tailandietiškų patiekalų restorane ir iš karto susidraugavo.

„Jis buvo tikrai mielas, labai ramus ir pagarbus, visai ne egocentriškas. Be to, jis labai patiko mano augintiniams Tilly ir Autumn“, – sako Rachel.

REKLAMA

Pora kartu jau tris mėnesius ir Rachel yra jį įsimylėjusi.

„Shane priima mano didelę meilę gyvūnams. Šunys yra mano šeimos dalis ir dėl to nenoriu daryti jokių kompromisų“, – pridūrė ji.

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].