Vidutiniškai žmogus kerpa plaukus maždaug kas pusmetį. Bet kaip atrodė Rachel Ray? Ji keletą metų nebuvo kirpusi plaukų. Ji turėjo beveik metro ilgumo plaukus! Taigi, kai su Rachel Ray plaukais ėmėsi darbo stilistų komanda… taip, jai jie nukirpo plaukus! Įdomu pamatyti, kaip ji atrodo dabar? Nenusivilsite! Ji atrodo labai graži ir net keleriais metais jaunesnė. Nauja jos plaukų šukuosena tiesiog gali sukelti baltą pavydą!

REKLAMA

Žiūrėkite žemiau esantį vaizdo įrašą, kad pamatytumėte jos visą pasikeitimą!

Ar puikus stilisto sprendimas? Plaukų filiravimas ir sluoksniuotas kirpimas jai puikiai tinka! Dėl skirtingų sluoksnių plaukai atrodo lengvai krentantys ir sveiki, taip pat juos lengva iššukuoti ir prižiūrėti.

Su savo nauja šukuosena ir dailia suknele ji atrodo tiesiog nuostabiai! Nuostabu matyti, kokia ji tapo laiminga ir švytinti. Publikai taip pat patiko jos naujas stilius! Žinoma, tai geras ženklas.

REKLAMA

Dalinkitės su savo draugais šia puikia istorija, jei manote, kad šis „prieš ir po“ pasikeitimas vaizdo įraše buvo toks pat nuostabus, kaip ir ji pati!

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].