Ši sukrečianti istorija yra apie lenkę, gyvenančią Australijoje. Automobilyje jos laukė netikėtas padaras, o ji akimirkai net sustingo iš baimės!

Moteris sustingo pamačiusi, kas yra jos automobilyje

Australija garsėja nuostabiu kraštovaizdžiu, taip pat endeminiais gyvūnais ir vabzdžiais, kurių niekur kitur pasaulyje nerasite. Internete dažnai galima pamatyti didžiulių vorų ar driežų nuotraukas, kurios kelia siaubą interneto vartotojams.

Panašią situaciją neseniai apibūdino ir Australijoje gyvenanti lenkė. Savo „Facebook“ paskyroje ji aprašė istoriją, kas nutiko, kai prieš kelias dienas nuėjo apsipirkti į parduotuvę. Grįžusi prie automobilio ji sustingo iš siaubo! Jos transporto priemonėje jau laukė nekviestas svečias – išskirtinio dydžio voras, vadinamas Hunstman. Jo dydis gali netgi siekti beveik 5 centimetrus, o jo kūnas yra suplotas, kad galėtų labai greitai judėti persekiodamas auką.

Nenuostabu, kad moteris išsigando, kai savo automobilyje išvydo tokį netikėtą svečią. Socialiniame tinkle „Facebook“ ji pasidalijo šiomis nuotraukomis – daugeliui žmonių net plaukai pasišiauštų išvydus kažką panašaus savo transporto priemonėje.

Pasirodo, nepaisant grėsmingo vaizdo ir nemažo dydžio, Huntsman nėra retas voras Australijoje. Teigiama, kad daugelis australų jų ne tik kad nebijo, o net leidžia gyventi savo namuose. Viskas dėl to, kad jie gali misti panašaus dydžio tarakonais, kurie, be to, dar ir skraido. „Tačiau atrodo, kad jie mieliau renkasi automobilius, o ne namus, nes šis voras, bėgantis per priekinį stiklą arba staiga pasirodantis virš vairuotojo galvos, čia yra toks pat įprastas vaizdas, kaip ir australas, vidury žiemos einantis per gatvę su medvilnine kepure ir basomis kojomis. Tai labai paplitęs reiškinys“, – toliau aiškino pranešimo autorė.

Laimei, voras, padedamas jos dukterų, buvo greitai nuvytas. Ji prisipažino, kad po tokio įvykio negalėjo vairuoti automobilio, nes bijojo, kad automobilyje gali slėptis daugiau vorų. „Greičiau padegčiau šį automobilį, nei į jį įsėsčiau“, – prisipažino ji.

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].