Gemma Copeland kartu su savo partneriu ir kūdikiu lankėsi Vienos Schönbrunn zoologijos sode. Apsilankymas pas orangutanus  atminty išliks visą gyvenimą… Gemma stovėjo šalia orangutanų aptvarų, kai jos sūnus tapo neramus. Gemma greitai suprato, kad jis alkanas ir kad atėjo laikas žindyti.  Tuo metu aplink nebuvo kitų zoologijos sodo lankytojų, todėl moteris nusprendė neieškoti nuošalesnės vietos žindymui.

Moteris atsisėdo kampe priešais stiklą, ir tuomet nutiko kai kas visiškai netikėto. Vienas orangutanas atsistojo, paėmė nedidelę antklodę ir atsisėdo šalia moters su kūdikiu.

„Ji pažvelgė tiesiai man į akis ir atsisėdo šalia, priglaudė ranką ant lango, tarsi norėtų paliesti mano sūnų“, – rašo Gemma.

„Ji sėdėjo su manimi apie pusvalandį. Ji glostė stiklą ir atsigulė prie pat manęs, tarsi norėtų mane palaikyti ir apsaugoti“, – tęsia ji.

„Tai buvo labai ypatinga akimirka“, – rašo Gemma ir priduria:

„Galbūt nesame tos pačios rūšies atstovės, bet žindymas šiandien mus sujungė, ir šią  akimirką prisiminsiu amžinai“.

Gemmos partneris  užfiksavo šį  ypatingą susitikimą, o Gemma paskelbė apie jį „Facebook“ grupėje „Boobie Babies“. Šiomis nuotraukomis dalijasi visas pasaulis, daugelis rašo, kad juos taip sujaudino ypatinga akimirka, kuri tiesiog verčia nubraukti ašarą.

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].