22 metų jauna moteris iš Šiaurės Karolinos, neseniai sužinojo įsimintiną savo gimimo istoriją. „Niekada nebuvau mačiusi nuotraukos, kai buvau naujagimė,“ – sakė Janea Watson. Sausio 21 dieną ji pagaliau susitiko su trimis Winston-Salem ugniagesiais, kurie daugiau nei prieš du dešimtmečius padėjo jai išvysti  šį pasaulį. Tai buvo ypatinga akimirka jiems visiems! „Buvau tiesiog sukrėsta ir susijaudinusi,“ – sakė Janea Watson.

REKLAMA

Prieš dvidešimt dvejus metus, lapkričio 10 dieną, Winston-Salem priešgaisrinės tarnybos ugniagesiai gelbėtojai atsiliepė į iškvietimą. „Tai įvyko lapkričio 10 dieną 6.27 val. ryto,“ – sakė buvęs ugniagesių kapitonas Ron’as Hepler’is. Kaip jis prisimena, tai buvo dvyliktas jo įgulos iškvietimas tą naktį. „Išlipome iš gelbėtojų automobilio, o gimdyvės močiutė pasakė, kad ugniagesių jos nekvietė. Aš pasakiau: „Kai atvyks greitoji pagalba, mes išvažiuosime“,“ – sakė Hepler’is.

REKLAMA

Kaip tik laiku

Jie atvyko pačiu laiku, nes po akimirkos būsimoji mama sušuko: „Kūdikis ateina!“ Hepler’is greitai sureagavo ir priėmė gimdymą.

„Bambagyslė buvo apsivijusi aplink kūdikio kaklą, todėl jie turėjo veikti greitai… Jie puikiai su viskuo susitvarkė. Vos tik naujagimė pradėjo verkti, jie jau žinojo, kad viskas bus gerai.“ – sakė Janea močiutė. Po šešių mėnesių Janea Watson mama surengė susitikimą. Ugniagesiai puikiai prisimena šią gražią akimirką. Janea tuo metu buvo per maža, kad tai prisimintų. Taigi, po 22 metų Janea mama surengė dar vieną susitikimą, ir šį kartą jauna moteris jį prisimins visam laikui. „Noriu jiems padėkoti ir parodyti savo dėkingumą“, – sakė ji ugniagesiams.

REKLAMA

„Tai buvo pirmas kartas, kai pamačiau nuotrauką, kai buvau naujagimė, ir išgirdau savo gimimo istoriją iš šių žmonių,“ – sakė Janea. Iš laimės norisi verkti! Labai džiaugiamės, kad Janea Watson galėjo susitikti su žmonėmis, kurie ją atvedė  į pasaulį. Tikiuosi, kad jie palaikys tarpusavio ryšį ir vėliau.

Pasidalinkite šia istorija su savo draugais!

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].