Didelė retenybė! 

REKLAMA

Jauna moteris iš Mineiros miesto tą pačią dieną miegojo su dviem vyrais ir nuo jų abiejų pastojo. „Buvau labai nustebinta“, – sakė anonimu norinti likti mama. Ji nežinojo, kad kažkas panašaus gali nutikti. Nors dvyniai atrodo labai panašūs praėjus aštuoniems mėnesiams po gimimo, ji ėmė abejoti dėl tėvystės. 

Teigiama, kad jauna moteris iš Brazilijos Gojaus valstijos patyrė labai retą apvaisinimą. Kaip praneša Brazilijos naujienų portalas, 19-metė pagimdė dvynukus, kurių tėvai – du skirtingi vyrai. 

REKLAMA

Tačiau vyro, kurį ji laikė kūdikių tėvu, DNR testas buvo teigiamas tik vienam iš vaikų. Gydytojas dr. Tulio Franco šį atvejį laiko sensacija, praneša naujienų portalas. Tai itin retas atvejis. 

REKLAMA

Anot jo, tai vadinamoji superfekundacija, dar vadinama daugybiniu apvaisinimu. Tokiu atveju per tą patį menstruacinį ciklą apvaisinami du kiaušinėliai. Teigiama, kad visame pasaulyje tokių atvejų yra tik apie 20. 

REKLAMA

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu info@zinoti.lt.