Dažnai sakoma, kad kiekviena moteris yra graži ir turi kažką savito. Tačiau žinoma, kad tai, kas patinka vienam, nebūtinai patiks kitam.

REKLAMA

Taip veikia šis pasaulis. Tai patiks ne visiems. Verta prisiminti, kad lenktynėse dėl tobulo kūno neverta skubėti, nes kiekvienas į tai žiūri savaip.

Robbie Tripp savo nuomonę šia tema išsakė savo „Instagram“ paskyroje, kur dalijasi nuotraukomis iš savo gyvenimo. Kai kuriose nuotraukose galime išvysti ir šio vyro mylimą žmoną 25 metų Sarą.

REKLAMA

„Aš myliu šią moterį ir jos apvalius išlinkimus. Kai buvau paauglys, mano draugai vadindavo tokias merginas „pyragais“ ir nemanė, kad jos patrauklios. Aš užaugau ir pradėjau kitaip žiūrėti į pasaulį. Pradėjau nerimauti dėl to, kaip žiniasklaidoje vaizduojamos moterys – liesos, aukštos, plonos. Tada supratau, kad  daugelis vyrų turi susikūrę tokį paveikslą. Bet žinote ką? Man seksualus yra didelis užpakalis, krūtys, apvalios formos ir šlaunys.

REKLAMA

Sara niekada nepasirodys ant Cosmopolitan viršelio, bet ji atsirado mano gyvenime ir tikiuosi, kad galėsiu į ją žiūrėti visą likusį gyvenimą, nes ji graži ir seksuali. Ir, tiesą pasakius, niekada nemačiau patrauklesnės moters. Ponai, prašau… Pagalvokite, ką jums parduoda žiniasklaida, ir pagalvokite, ar jus tai tikrai traukia?

REKLAMA

Tikra moteris – tai ne pornografijos žvaigždė, bikinio modelis ar įžymybė, o tavo moteris. Jos strijos ant klubų, kurios nėra retušuotos, ir mielos įdubos nugaroje. O jums moterys, mielas Viešpatie, turiu patarimą… Neleiskite sau eiti su minia. Tiesiog būkite savimi ir mylėkite savo kūną, nes tik tada vyrai dėl jūsų pames galvą. Lygiai taip pat, kaip aš praradau savąją dėl savo žmonos“.

REKLAMA

Į šį įrašą sureagavo dešimtys tūkstančių žmonių, po nuotrauka užvirė diskusija. Esame tikri, kad Robbie ir Sara yra nuostabi pora, kuri, laikydamasi tokio sąmoningo ir brandaus požiūrio, daugelį metų gyvens tikrai laimingą gyvenimą.

REKLAMA

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu info@zinoti.lt.