Tikriausiai nėra žmogaus, kuris nežinotų, kas yra Michaelas Schumacheris. Sėkmingiausias „Formulės 1“ lenktynininkas savo karjerą baigė 2012 m., o 2013 m. slidinėdamas Michaelas krito ir atsitrenkė į akmenį. Nuo tada garsus sportininkas guli lovoje, o jo mylima žmona Corinna visada yra su juo.

Corinna Betsch gimė 1969m. kovo 2d. Vokietijos mieste, Halfer. Nuo vaikystės ji užsiėmė jodinėjimu ir tiesiog dievino arklius.

Su būsimu vyru Michaelu ji susipažino 1989m., tačiau tada jau buvo užmezgusi santykius su kitu lenktynininku – Heinzu – Haraldu Frentzenu. Taigi, Schumacheris su ja pradėjo draugauti tik po dvejų metų, kai pasibaigė ankstesni santykiai. Pora susitikinėjo ketverius metus, o tada įsimylėjėliai susituokė.

Šeimos santykiai buvo tobuli. Corinna visada palaikė savo vyrą ir jie net neturėjo pagrindo ginčytis.

Žmona nuolat jaudinosi dėl Michaelo, kai jis dalyvavo lenktynėse, nes šis sportas laikomas labai pavojingu ir yra buvę atvejų, kai lenktynininkai žūdavo.

Ir, žinoma, ji nuoširdžiai džiaugėsi kiekviena jo pergale, suprasdama, kaip tai yra svarbu jos vyrui. Žinodama Michaelo meilę lenktynėms, ji net nebandė jo atkalbėti nuo šio pavojingo užsiėmimo, ji tiesiog tapo jo angelu sargu ir talismanu. Taip sakydavo pats Schumacheris, kalbėdamas apie ją.

Tačiau Corinna neišsiskyrė ir su savo mėgstamu pomėgiu. Teksaso rančoje ji augino grynaveislius arklius, o Šveicarijoje atidarė savo jojimo mokyklą. Ji galėjo daug ko išmokyti savo mokinius, nes pati Corinna 2010 metais tapo Europos jojimo čempionato nugalėtoja.

Schumacherių pora turi du vaikus. 1997m. jie susilaukė dukters Ginos Marijos, o 1999m. gimė sūnus Mickas.

Ir kas įdomu, vaikai pasekė savo tėvų pėdomis. Gina Maria sėkmingai jodinėja, o Mickas jau dalyvauja „Formulėje 3“.

Kai pora atšventė savo vestuvių dešimtmetį, Michaelas padovanojo savo žmonai ežero namelį vaizdingame Šveicarijos kampelyje. Vėliau jie įsigijo dar kelis namelius, o vienas jų buvo Prancūzijos mieste Méribel, kur garsiajam lenktynininkui ta lemtinga nelaimė ir nutiko.

Nusileidęs nuo kalno, Michaelas nukrito ir susitrenkė galvą, o jei ne šalmas, vargu ar jo gyvybę būtų pavykę išgelbėti. Lenktynininkui buvo atliktos dvi sudėtingos operacijos, o gydytojai panardino į dirbtinės komos būseną, kurioje jis išbuvo keturis mėnesius.

Po šešių mėnesių gydymo klinikoje, žmona išsivežė vyrą namo – į nedidelį miestą Vufflens-le-Chateau, kur pastatė Maiklui mini kliniką, kurioje dirba 15 medicinos darbuotojų. Corinna kas mėnesį išleidžia apie šimtą tūkstančių frankų vyro gydymui.

Schumacherio žmona nebendrauja su žiniasklaida, todėl mes nežinome detalių apie garsaus sportininko būklę. Tačiau sakoma, kad jis vis dar normaliai nevaikšto ir aplink namą juda neįgaliojo vežimėliu.

Ne taip seniai Corinna įsigijo dvarą Ispanijoje, Maljorkos saloje. Galbūt šiltas klimatas ir pajūrio oras padės Michaelui atsigauti ir jo būklė žymiai pagerės!

Naujienos Tavo el. pašte

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].