Sadie Brittle yra 32 metų kirpėja ir turi gražią 4 metų dukrą, vardu Summer. Kai Sadie sužinojo, kad yra antrą kartą nėščia, ji buvo be galo laiminga! Pagaliau Summer turės mažą brolį ar seserį!

Tačiau jau aštuntą nėštumo savaitę moteris neteko kūdikio. Embrionas išsivystė už gimdos ribų, dėl to įvyko persileidimas… Tai buvo sunkus smūgis Sadie!

Kol jie vis dar gedėjo savo negimusio vaiko, įvyko kažkas keisto! Sadie pilvas toliau augo ir ji pradėjo domėtis, ar ji turėtų jaudintis dėl to.

Vieną dieną ji buvo maisto prekių parduotuvėje su Summer, kuri parodė į pieno pakelį ir pasakė: “Mama, mes turime nupirkti kūdikiui pieno”.

Skaudančia širdimi tėvai bandė paaiškinti Summer, kad kūdikio nebebus… Bet maža mergaitė atsakė užtikrintai: „Ne, tu nesupranti. Kūdikis bus!“.

Nustebinta tokio dukters pasitikėjimo savimi, Sadie nusprendė atlikti nėštumo testą, kad įsitikintų pati. Ir reikia pripažinti: ji vis dar buvo nėščia!

Ji nuėjo pas ginekologą, kuris negalėjo patikėti savo akimis, kai atliko ultragarsinį tyrimą. Nuotraukose jis pamatė gimdoje širdies formos embrioną! Per 23 metus dirbantis sveikatos priežiūros sistemoje jis nieko panašaus nebuvo matęs!

„Aš nuėjau pas gydytoją ir jis negalėjo to paaiškinti. Padarė ultragarsinį tyrimą ir girdėjome, kaip plaka širdis. Nuotraukos parodė, kad aš buvau nėščia 19-ąją savaitę“, -pasakojo Sadie.

Galiausiai ginekologas rado paaiškinimą: Sadie laukėsi dviejų vaikų – vieno už gimdos ribų, ir vieno gimdoje. Tai būna labai retai!

Gary, Sadie vyras, taip pat negalėjo tuo patikėti: „Mano jausmai labai dviprasmiški. Mes ką tik atsigavome po persileidimo ir staiga, vis tiek laukiamės vaiko. Manau, kad nuo šiol pradėsiu pirkti loterijos bilietus!“.

2016 m. lapkričio mėn. mažasis Teddy atėjo į šį pasaulį gražus ir tyras. Tėvai buvo nepaprastai laimingi ir pagaliau laikė mažą kūdikį ant rankų.

Nors šeimai buvo nepaprastai sunku prarasti vieną kūdikį, bet Teddy buvo tikras stebuklas! Sadie, Gary ir Summer džiaugiasi, kad pagaliau jų maža šeima pagausėjo!

Naujienos Tavo el. pašte

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].