Bethany Gambardella Greenway nė nenumanė, kad maža dėmelė ant kaktos buvo ženklas apie pavojingą ligą. Tačiau moteris, vos ją pastebėjusi, kreipėsi į gydytoją, nes tuo metu ji dar ir laukėsi naujagimio. Bethany manė, kad odos pasikeitimas gali būti hormoninių pokyčių rezultatas, tačiau tiesa buvo visai kitokia!

Šios moters istorija įrodo, kad negalima nuvertinti net menkiausių mūsų kūno pokyčių. Niekada nežinosime, ar ateityje jie nebus mūsų problemų šaltinis. Taip, kaip buvo Bethany atveju.

ligoninė

Nekaltas taškas ant kaktos pasirodė esantis tikras košmaras

Bethany Gambardella Greenway iš Ostino, Teksaso valstijos, buvo nėščia, kai vieną dieną pastebėjo nekaltą dėmelę ant veido prie kaktos. Moteris buvo įsitikinusi, kad šis pokytis įvyko dėl hormoninės audros nėštumo metu.

Tačiau norėdama įsitikinti, kad viskas tikrai yra gerai, ji kreipėsi į specialistą. Po greitos analizės gydytojas nuramino Bethany, teigdamas, kad odos pažeidimas nėra pavojingas.

Greitai paaiškėjo, kad gydytojas klydo! Praėjus 1,5 metų po pirmojo tyrimo, taškas ant kaktos pradėjo didėti ir jį ėmė skaudėti, todėl Bethany nusprendė dar kartą nuvykti pas gydytoją apžiūrai.

Tačiau šį kartą diagnozė nebuvo tokia optimistiška… Paaiškėjo, kad Bethany serga desmoplastine melanoma, kuri yra odos vėžys.

Moteris sirgo vėžiu

Po apžiūrų gydytojai nusprendė pašalinti pažeistą vietą, esančią ant kaktos. Tačiau intervencija įvyko per daug vėlai ir atsirado metastazių į kitus kūno organus.

Dėl to Bethany gavo spindulinę terapiją

„Turiu labai blogus prisiminimus apie šią terapiją. Tai sunaikino visą mano burnos vidų. Labai skaudėjo kaklą, oda buvo žaizdota, negalėjau valgyti maisto, o plaukai pradėjo labai intensyviai slinkti,“ – prisipažino moteris.

Bethany reguliariai skelbė savo veido nuotraukas socialinių tinklų profilyje, parodydama, kaip jis pasikeitė per kelias savaites. Kai kurios nuotraukos tiesiog šiurpina kūną!

Laimei, veiksmai, kurių buvo imtasi siekiant išsaugoti jos sveikatą, pasirodė sėkmingi! Dabar moteris atsisveikino su vėžiu ir dabar nori padėti kitiems žmonėms, kad jie nekartotų jos klaidų. Melanoma gali atsirasti dėl per didelio kiekio saulės vonių, todėl reikėtų labai saugotis tiesioginių saulės spindulių.

„Odos vėžys yra šlykštus. Velniop saulę, velniop tokią mano odą. Labai blogai yra būti per ilgai saulėje.

Taip, jūs mane išgirdote teisingai, kremas nuo saulės gali jus išgelbėti…“

Naujienos Tavo el. pašte

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].