Ji buvo normali 11 metų mergaitė, kai atsidūrė komoje. Pirmuosius dvejus metus ji buvo komoje. Tačiau kitus dvejus metus ji buvo visiškai pabudusi ir girdėjo viską, kas buvo kalbama aplinkui, negalėdama kitų apie tai įspėti ar jiems pranešti.

Victoria Arlen buvo aktyvi ir laiminga mergaitė, mėgusi plaukti ir bėgioti. Ji taip pat buvo perspektyvi sportininkė.

Bet staiga, vieną dieną, viskas pasikeitė. Victoria pradėjo labai svirduliuoti ir, galiausiai, nebevaldė kojų. Tada jai tapo sunku nuryti maistą. Galų gale jai pasidarė taip blogai, kad gydytojai ją pripažino visiškai neveiksnia. Apie tai rašė „Good inside us“.

Ketveri metai komoje

Iš pradžių gydytojai nežinojo, kas Victorijai yra negerai. Vėliau jai buvo diagnozuotas skersinis mielitas ir ūminis encefalomielitas. Tai dvi labai retos autoimuninės ligos, sukeliančios galvos ir nugaros smegenų uždegimą.

Gydytojai patarė šeimai parsivežti Victoria namo ir nuteikė juos, kad ji gali daugiau niekada nepabusti iš komos.

Ketverius metus Victoria buvo komos būsenoje. Šeima paeiliui sėdėjo prie jos lovos ir ja rūpinosi. Jie kalbėjosi su ja ir niekada neprarado vilties, kad vieną dieną ji pabus.

Jie nežinojo, kad pastaruosius dvejus metus Victorijos smegenys iš tiesų buvo aktyvios, nors visi galvojo, kad ji yra komos būsenoje.

Siaubinga patirtis

Žvelgiant atgal, Victoria tai apibūdino kaip siaubingą patirtį. Ji girdėjo, ką sako gydytojai, ir matė viską, kas vyksta aplinkui, bet negalėjo nieko pasakyti.

„Aš tikrai bijojau. Žinojau, kad jei nustosiu kovoti, man nebereikės daugiau kentėti. Tačiau mirtis buvo lengviausias sprendimas“, – sakė ji.

Victoria nusprendė treniruoti savo smegenis. Savo galvoje ji pradėjo „užsirašinėti“ scenarijus. Ji daug meldėsi ir įsivaizduodavo, koks bus gyvenimas, kai ji pasveiks.

Ir tada, praėjus trims mėnesiams po jos 15-ojo gimtadienio, Victoria pabudo!

Mano tragiška, graži kelionė

Ji atgavo viršutinės kūno dalies jautrą ir galiausiai sugebėjo judėti neįgaliojo vežimėlyje. Tačiau Victoria buvo pasiryžusi eiti dar toliau, tad ji taip ir padarė!

Nuo tada, kai Victoria pabudo, ji laimėjo aukso medalį parolimpinėse žaidynėse, yra „ESPN“ televizijos laidų vedėja ir televizijos laidos „Šokiai su žvaigždėmis“ vedėja.

Šeima manė, kad vienuolikmetė dukra neatsigaus. Bet įvyko stebuklas

Dabar ji tikisi, kad jos gyvenimo istorija įkvėps kitus, kuriems atrodo, kad jie susidūrė su neįveikiamomis kliūtimis.

„Noriu, kad kiti žmonės, kenčiantys ar išgyvenantys sunkius laikus, toliau kovotų ir laimėtų“, – sakė ji ir pridūrė:

„Nesirinkau, kas man nutiks, bet niekada nebūčiau to pakeitusi. Tai mano tragiška, graži kelionė“, – sakė ji.

Žemiau galite pamatyti reportažą apie Victoria. Nedvejodami pasidalinkite šia neįtikėtina istorija su savo „Facebook“ draugais!

Naujienos Tavo el. pašte

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].