Danielle buvo pasakyta, kad jos mylimas vyras daugiau niekada nepabus. Kad jis daugiau niekada nežiūrės jai į akis ir nesakys „aš tave myliu“. Tada ji pabučiavo jį ir galėjo prisiekti, kad jis jai atsakė tuo pačiu.

Kai lankė vidurinę mokyklą, Danielle ir Scott buvo įsimylėjėlių pora. Jai buvo 15, o jam 16 metų. Kai baigė mokyklą, jie išsikraustė gyventi į skirtingus miestus ir jų ryšys nutrūko. Tačiau po 15 metų jie vėl susitiko. Tuomet susituokė ir susilaukė keturių vaikų.

Vieną dieną Danielle vyras patyrė staigų ir stiprų insultą, kai jam buvo tik 37 metai. Kai tai atsitiko, Danielle dirbo mokytoja kaimyninio miestelio mokykloje, o Scott su vaikais buvo namuose.

Buvo pasakyta, kad jis neišgyvens

„Jis man paskambino ir kalbėjo labai neaiškiai“, – „Health Beat“ svetainei pasakojo Danielle.

„Jis pasakė, kad stipriai skauda galvą ir kad kažkas negerai. Abu paskambinome 911. Pagalba greit į tai sureagavo“, – tęsė ji.

Greitoji pagalba greitai atvyko į įvykio vietą ir išvežė Scott į artimiausią ligoninę.

„Buvo labai labai blogai“, – apie incidentą pasakojo Danielle.

Kai jie atvyko į ligoninę, Danielle buvo pasakyta, kad ji turėtų paskambinti likusiems šeimos nariams. Scott greičiausiai neišgyvens net nakties.

„Bet jis išgyveno ne vieną naktį“, – pasakojo Danielle.

Paprašė jos jį atjungti nuo gyvybės palaikymo aparatūros

Po kelių savaičių Scott vis dar buvo komos būsenos. Jis negalėjo nei kalbėti, nei reagavo į prisilietimus. Gydytojai pasakė Daniellei, kad greičiausiai jis niekada nebepabus.

„Gydytojai paprašė manęs jį atjungti nuo aparatūros“, – pasakojo Danielle.

Tačiau Danielle žinojo, koks stiprus iš tiesų Scott. O kai ji pabučiavo savo mylimą vyrą, ji galėjo visiems prisiekti, kad jis ją pabučiavo taip pat.

Danielle prisipažįsta, kad galbūt tai tik kažkas, ką ji įsivaizdavo. Vis dėlto, to pakako, kad ji nuspręstų kovoti ir suteiktų Scott dar vieną šansą gyventi.

„Aš tave myliu“

Po kelių savaičių Scott pabudo iš komos. Pirmieji žodžiai, kuriuos jis pasakė Daniellei, buvo: „Aš tave myliu“. Kitas dalykas, kurį jis pasakė, buvo: „Duokite man nuskausminamųjų“.

Po kelių ilgų savaičių ligoninėje ir kelių mėnesių reabilitacijos, Scott dabar gyvena namuose su savo šeima. Jam paralyžiuota kairė čiurna, bet sugeba jis vaikščioti, kai yra atsirėmęs į vaikštynę ir tvirtai laikosi. Jis taip pat turi problemų su trumpalaike atmintimi. Tačiau Danielle sako, kad jis vis dar toks pat, koks buvo prieš tai.

„Jis vis dar yra protingiausias vyras, kurį pažįstu, jo vidinis grožis ir humoras liko toks pat, kaip visada“, – sakė ji.

Dėl stiprios jųdviejų meilės ir Danielle bučinio jie vis dar turi vienas kitą, o keturi vaikai vis dar turi savo tėtį. Meilė nugali viską – galbūt, tai tikra tiesa?

Pažiūrėkite vaizdo įrašą apie Danielles ir Scott čia:

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].