„Kodėl vyrai gali nešioti ūsus ir nepešioti antakių, o aš negaliu to daryti“? – klausia Danijoje gyvenanti moteris, vardu Eldina Djanganjak. Jaunos moters sprendimas sulaukė daugybės reakcijų ne tik socialiniuose tinklalapiuose, bet ir realiame gyvenime.

Eldina Djanganjak iš prigimties turi storus veido ir kūno plaukus, todėl tai neliko nepastebėta.

Aktyvus kūno plaukų augimas prasidėjo tada, kai jai buvo trylika metų. Pamačiusi, kaip bendraklasiai į tai reagavo, Eldina Djanganjak pradėjo skusti ir depiliuoti plaukelius. Mergina nenorėjo išsiskirti iš kitų, ir dėl to sulaukti kritikos. Nors jai nepatiko, kad tenka depiliuoti visą kūną, tačiau ji ir toliau uoliai šalino plaukus.

Mergina teigia, kad net praeiviai prieidavo prie jos ir patardavo nusiskusti. Ji tikrai nesuprato, kodėl turi stengtis dėl tų žmonių, kuriuos mato pirmą ir paskutinį kartą. „Kodėl moterys turėtų praleisti pusę savo gyvenimo besistengdamos patikti vyrams, kai jie patys mano, kad jiems pakanka būti gražesniais už beždžionę?“ –klausė 30-metė šios istorijos herojė. Praėjusį pavasarį Eldina nusprendė, kad atėjo laikas pokyčiams. Ji nusprendė nebepešioti antakių ir nebešalinti „nepageidaujamų“ plaukelių.

„Tapau labiau pasitikinti savimi, ir tikrai nenoriu bandyti įtikti kitiems žmonėms. Manau, kad tapau dar moteriškesnė ir patrauklesnė“.

Kaip vertinate tokį merginos sprendimą?

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].