Išvaizdos pakeitimo istorijos dažnai yra smagi pertrauka nuo įprastų naujienų ir liūdnų istorijų, kuriomis dažnai dalijamasi televizijoje ir internete. Matydami, kaip kažkas keičia savo išvaizdą, galite įkvėpti save įvertinti savo išvaizdą. Nors moterys yra dažniausia tokių transformacijų tikslinė grupė, šiomis paslaugomis gali pasinaudoti ir vyrai…

REKLAMA

Populiari kirpėja vis atkreipdavo dėmesį į vyrus su kuodukais. Kuodukas yra šukuosena, kurią kiti dažnai suvokia kaip juokingą ar pretenzingą. Ypač, kai jį susiriša vyriškis.

REKLAMA

Ši kirpėja nuėjo pietauti. Pasitaikė taip, kad jos padavėjas taip pat buvo susirišęs kuoduką. Kirpėja buvo dažna JAV populiarios televizijos laidos „Rachel Ray“ viešnia.

Ji paklausė padavėjo, ar jį domina kirpimas, skirtas išvaizdos pakeitimui, kuris bus rodomas laidoje. Padavėjas susidomėjo, todėl jie suplanavo susitikimą. Ko jie nepadarė – nepasakė vyro draugei, kad jis ketina kirpti savo ilgus plaukus…

REKLAMA

Laidos metu tarp žiūrovų buvo vyro draugė, kuriai buvo skirta vieta pirmoje eilėje, kad ji galėtų gerai matyti savo vyrą, lipantį ant scenos po transformacijos.

Vyriškis trumpai papasakojo apie save ir pasakė, kad šešerius metus nesikirpo plaukų. Moteris džiaugėsi nauja, trumpesne šukuosena.

REKLAMA

Likusi publika taip pat buvo sužavėta. Nors su ilgais plaukais vyras atrodė įspūdingai, nauja šukuosena geriau įrėmino jo veidą. Laidos žiūrovai, vyro draugė ir jis pats liko patenkinti naujos šukuosenos rezultatu.

REKLAMA

REKLAMA

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].