Pora iš Didžiosios Britanijos Jennė ir Richas seniai svajojo turėti vaikų, tačiau jų svajonei įgyvendinti prireikė net 11 metų. 2018 metais pora kreipėsi į dirbtinio apvaisinimo kliniką, po to, po įvairių procedūrų Jennė pagaliau laukėsi dvynukų. Ji tai prilygino stebuklui ir su nekantrumu laukė kūdikių gimimo. Tiesa, su kambario įrengimu ir daiktais ji turėjo paskubėti, mat gydytojai iš anksto padarė išvadą, kad dvyniai gims anksčiau nei įprastai.

Jennė buvo šeštą mėnesį nėščia, kai su vyru atostogavo Kornvalio pakrantėje. Jie buvo įsitikinę, kad šeimos pagausėjimo sulauks tik po pusantro ar dviejų mėnesių. Tačiau viskas įvyko daug anksčiau. Jau kelionės pradžioje moteris ėmė jaustis prastai, todėl vyras ją nuvežė į netoliese esančią kliniką.

Apžiūrėję Jennę, specialistai rekomendavo vykti į Oksfordo ligoninę. O kadangi daugiau nei 300 kilometrų atstumą reikėjo įveikti kuo greičiau, buvo nuspręsta į pagalbą pasitelkti pakrančių apsaugos sraigtasparnį. Juo moteris ir jos vyras buvo parskraidinti per 75 minutes. Kitą dieną jiems gimė du sūnūs – Reubenas ir Jensonas.

Dvyniai gimė 23 nėštumo savaitę, t. y. keturiais mėnesiais anksčiau nei numatyta. Abu berniukai gimimo metu svėrė mažiau nei 600 gramų. Gydytojai nenorėjo be reikalo gąsdinti poros arba suteikti jiems vilčių, todėl jokių prognozių nepateikė. Tačiau dvyniai diena po dienos augo ir galiausiai atšventė savo pirmąjį vieno mėnesio jubiliejų.

Reubenas ir Jensonas ligoninėje praleido daugiau nei šešis mėnesius, kadangi jų svoris augo gana lėtai, bet stabiliai. Galiausiai dvyniai buvo išleisti namo, o tai buvo didžiulė šventė visai šeimai.

Vienerių metų Reubenas ir Jensonas savo ūgiu ir svoriu buvo jau beveik pasiviję savo bendraamžius. Šis gimtadienis išskirtinis buvo ir tuo, kad per jį berniukus aplankė visa Pakrančių apsaugos sraigtasparnio įgula, kuri nuskraidino jų tėvus į Oksfordo ligoninę.

Dvyniams dabar treji ir sunku įsivaizduoti, kad jie gimę svėrė mažiau nei 600 gramų.

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].