Kai pamatai Justine Whitchurch, kuri dabar yra trenerė ir knygų autorė nuotraukas, sunku patikėti, kad prieš aštuonerius metus ji vos nenusigėrė.

REKLAMA

Dviejų vaikų mama priklausomybę nuo alkoholio, kuri jos vos nepražudė, apibūdina kaip ligą. Geriausiu atveju ji išgerdavo tris butelius vyno per dieną, o kartais tarp taurių vyno išgerdavo dar ir kelis stiklelius degtinės.

Justine Whitchurch atsisakė alkoholio prieš aštuonerius metus, kai pamatė, ką jis daro tiek jos pačios, tiek jos vaikų gyvenimui. Ji pasakoja, kad sportuoti pradėjo tada, kai nustojo gerti. O būdama 49 metų ji atrodo žvalesnė nei būdama 20-ies.

Justine Whitchurch atsisakė alkoholio, kai jai buvo 40 metų, didžiąją dalį savo trisdešimtmečio praleidusi visą parą vartodama alkoholį. „Lūžis buvo tada, kai mano devynmetė dukra pažvelgė į mane su ašaromis akyse ir pasakė: „Mamyte, bijau, kad tau nepagerės“, – „Daily Mail“ pasakoja moteris.

Per šešis mėnesius ji numetė 14 svarų, jos kepenų rodmenys buvo katastrofiški, trigliceridų kiekis buvo toks didelis, kad grėsė širdies smūgis, o trombocitų skaičius buvo toks mažas, kad ji turėjo mėlynių ant viso kūno: nuo galvos iki kojų, jos plaukai slinko, jai trūko maisto medžiagų.

REKLAMA

„Taip atsitiko, kad tėvas mane pamatė pirmą kartą per kelis mėnesius ir pasakė, kad jei nebūtų žinojęs, kad tai aš, nebūtų atpažinęs savo dukters“, – sako ji.

Gydytojai taip pat pasakė Whitchurch, kad jai liko gyventi tik keli mėnesiai, jei ji toliau gyvens taip, kaip gyveno. Įraše „Instagram“ ji dalijasi, koks būtų jos gyvenimas, jei nebūtų nustojusi gerti:

„Nebūtų čia, būčiau mirusi“, – rašo ji ir drąsiai prisipažįsta, kad yra priklausoma nuo alkoholio.

REKLAMA

Ji sako, kad jos likimas jau buvo nulemtas, kai ji nusprendė mesti gerti. „Ir mano likimas būtų buvęs toks, koks turėjo būti, būčiau mirusi, jei nebūčiau padėjusi taurelės“, – komentuoja ji.

Dažnai girdime, kad buvę alkoholikai dažnai kalba apie savo praeities problemas. Tačiau Justine be problemų mato ir kitą perspektyvą:

REKLAMA

„Pradėti nuo nulio yra kažkas neįtikėtino. Gebėjimas atkurti save nuo pat kaulų smegenų. Atgaivinti sielą, kuri niekada tavęs nepaliko. Supurtyti savo įsitikinimų sistemą ir sukurti tai, kas tinka naujam požiūriui. Aš išaugau į daug autentiškesnę savo versiją su aistra, veržlumu ir ambicijomis. Esu įsitikinusi, kad galiu parodyti pasauliui, ką reiškia išsinerti iš kokono ir skristi“, – sako ji įraše.

Ji priduria, kad, pasirodo, jos didelis nuosmukis ir alkoholio liūnas, galų gale, išėjo į gerą. Šiandien ji yra kūno rengybos trenerė ir sako motyvacines kalbas. Nuotraukoje, kuria ji pasidalijo, matyti moteris 1997 m. rugpjūčio mėn., kažkur tarp Prancūzijos ir Ispanijos. Tuo metu ji keliavo po Europą ir pradėjo gerti.

REKLAMA

„Štai ir aš. 24 metų amžiaus, laisva ir pašėlusi traukinyje, jei gerai pamenu, kažkur tarp Bordo ir San Sebastiano. Atrodo, man labai gerai sekasi. Aš ką tik praleidau kelias savaites Londone su savo geriausia drauge, o paskui su kitu draugu pradėjau kelionę po Europą“ – savo jaunystės įspūdžius prisimena Justine Whitchurch.

REKLAMA

Tačiau, pasak jos, tai nebuvo tikrovė. Ji buvo kiek kitokia, tik ne visi tai matė…

„Prieš mėnesį išsiskyriau su savo vaikinu ir nusprendžiau, kad nebegaliu nieko imtis, todėl susikroviau lagaminus ir sudaužyta širdimi išlėkiau į Europą. Iš pažiūros aš negėriau, nes tai buvo laisvų vakarėlių metas, jaunystė. Tačiau viduje šios dažnos galimybės išgerti daug pigaus raudonojo vyno buvo maskuotė nuslopinti skausmą ir vidinį triukšmą.“, – rašo ji.

REKLAMA

Įraše ji taip pat rašo, kad, kaip bebūtų įdomu, ji jau tada ir ten žinojo, kad tai nėra sveika ar teisinga.

„Man prireikė dar 16 savęs naikinimo metų, kad būčiau tikrai sąžininga su savimi“, – sako ji.

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].