Gimę visi esame lygūs ir būtų idealu, jei turėtume tokias pačias galimybes, o mums rodoma meilė ir užuojauta padėtų mums augti.

Tačiau mūsų gyvenimo keliai skiriasi kas minutę. Kai kurie iš mūsų auga neturėdami nieko, išskyrus gražias svajones. Kita vertus, kiti nuo mažens kovoja su įvairiausiomis problemomis ir kenčia. Jie išgyvena dalykus, kurių neturėtų patirti joks vaikas.

Chrisas Tomlinsonas priklauso pastarajai žmonių grupei. Šis suaugęs vyras kartu su dviem dukromis eina skausmo ir kančios paženklintu keliu. Laimei, jo tikėjimas tikrai stiprus. Nepaisant daugybės negandų, jis atlaikė laiko išbandymus.

Remiantis „The Epoch Times“ pateikta informacija, kai Chrisas buvo dar labai mažas, jis tapo tragiško atsitikimo auka. Dar nesulaukęs dvejų jis pabėgo nuo tėvų ir nuklydo į namelį kieme. Ten smalsus mažylis netyčia nuvertė benzino bakelį. Tą akimirką, kai įsijungė vandens šildytuvas, užsiliepsnojo benzinas ir Chrisas apdegė. Mažas berniukas patyrė 98 % kūno nudegimų ir patyrė neįsivaizduojamą skausmą.

Jis buvo paguldytas į ligoninę, kur gydytojai jam suteikė tik 1 % tikimybę išgyventi. Laimei, padedamas šeimos, berniukas sugebėjo įveikti sunkumus ir išgyveno. Tačiau nuo to laiko jo gyvenimas pasikeitė kartą ir visiems laikams. Didžiąją dalį savo vaikystės Chrisas praleido ligoninėse. Jam buvo atlikta per 200 operacijų.

Pasak „GodUpdates“, Chrisas pareiškė: „Aš visada visame kame rasdavau teigiamų dalykų. Mano veide buvo šypsena, nes žinojau, kad Dievas yra su manimi… Tai buvo ne tik dėl mano stiprybės, bet dėl ​​to, kad Dievas visą laiką buvo su manimi.“

Kai jis užaugo, nebuvo lengviau

Suaugęs vyras Chrisas taip pat susidūrė su daugybe sunkumų. Jam buvo pasakyta, kad jis tikriausiai niekada neturės vaikų. Tačiau jis dar kartą įrodė, kad kiti klydo. Be to, jis turi ne vieną, o dvi dukras. Deja, dėl patirtų sužalojimų ir dėl to atsiradusios išvaizdos išlaikyti pastovų darbą pasirodė itin sunku. Dėl to Chrisas ir jo dukros net buvo benamiai. Nepaisant visko, Chrisas neprarado tikėjimo Dievu.

Prieš kelerius metus dviejų vaikų tėvas pradėjo savo veiklą internete. Jis rodo kitiems savo kasdienes kovas. Chrisas nesitikėjo gailesčio ar jokios pagalbos. Jo internetinės veiklos tikslas buvo paskatinti diskusiją apie žmonių su negalia suvokimą ir elgesį su jais šiuolaikiniame pasaulyje.

Tuo tarpu žmonių reakcija buvo daug didesnė, nei jis tikėjosi. Nepažįstamų žmonių dosnumas padėjo Chrisui atsistoti ant kojų ir išsivaduoti iš keblios padėties. Deja, netrukus po jo išgarsėjimo internete, po 14 metų trukusių santuokos Chriso žmona paprašė skyrybų. Ji paliko jį su dukromis ir jis tapo vienišu tėvu. Tada jam vėl buvo sunku.

„Tai buvo baisu.“, – apie žmonos išvykimą sakė Chrisas. „Geriau dar kartą patirti nudegimus, nei patirti išsiskyrimo skausmą.“

Tačiau eilinį kartą atsidūręs beviltiškoje situacijoje, jėgų šį kartą rado ir savyje. „Pažiūrėjau į savo vaikus, jie šypsojosi ir mane apkabino.“,  – sakė jis. Tada pagalvojau: „Tai mano tikslas. Būtent jiems aš esu reikalingas, turiu gyventi dėl jų, jiems manęs reikia“.

Negana visų gyvenimo negandų, Chrisas pateko į automobilio avariją, kuri jam tapo įspėjamuoju ženklu. Tai paskatino jį apsispręsti, kad jis turėtų grįžti į gimtąjį Plant Sitį (Floridos valstijoje, JAV) ir ten auginti savo dukras.

Jums tereikia apsidairyti, kad pamatytumėte Dievą

Po persikraustymo Chrisas ir toliau susidurdavo su keistais praeivių žvilgsniais. Deja, dėl šios jam nutikusios baisios nelaimės, kai jis dar buvo mažas vaikas, amžinai turės kentėti dėl to, kad atrodo kitaip nei aplinkiniai.

Pasak Chriso, Dievas veikia nepastebimai ir turi planą mums visiems. Be kita ko, tai yra žinia, kurią Chrisas siunčia žmonėms internete. „Mano tikslas yra kalbėti apie savo istoriją. Bet aš tai darau ne dėl savęs, o norėdamas šlovinti Dievą.“, – aiškina Chrisas. Šis religingas vyras priduria: „Tai darau, nes daugelis nebetiki Dievo galia, kad jis daro stebuklus. Jis tai daro kas sekundę, kiekvieną dieną. Viskas, ką jums reikia padaryti, tai apsidairyti aplinkui“.

Nežinau kaip jūs, bet mus Chriso istorija tikrai įkvepia. Nuostabu, kad, susidūręs su tiek daug kančių ir sunkumų, jis daro viską, ką gali, kad paskatintų kitus tikėti Dievu. Pasidalykite šiuo straipsniu „Facebook“, jei jus, kaip ir mus, sužavėjo Chriso asmenybė ir ryžtas.

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].