Sienna Duffield ką tik atšventė antrąjį gimtadienį su visa savo šeima. Kitą dieną po vakarėlio mama Savina dukters veide aptiko keistą bėrimą.

Tai buvo tik siaubingo laikotarpio pradžia Siennai…

„Iš pradžių atrodė, kad kažkas jai ant veido užpylė rūgšties. Tada pradėjo visa tai plisti nuo burnos iki skruostų ir per akis“, – pasakojo mama Savina „Inside Edition“.

Bet tai buvo tik ilgai besitęsiančio košmaro pradžia! Siennai bėrimas nepraėjo, o gydytojai nežinojo, ką toliau daryti.

Aštuonis mėnesius mažą mergaitę kankino baisus bėrimas.

Jai tiesiog blogėjo ir blogėjo. Siennos veidas buvo padengtas skausmingomis pūslėmis, kurios sproginėjo ir kraujavo. Motina apibūdina tai taip, tarsi dukrą gyvą ėmė „valgyti“ bėrimas.

Siennos drabužiai visada buvo kruvini ir jai buvo sunku valgyti dėl žaizdų aplink burną.

Motina vargu ar galėjo drįsti išvesti dukrą kur buvo daugiau žmonių, nes jie visada spoksojo ir sakė nemalonius komentarus.

Iš pradžių gydytojai manė, kad bėrimą sukelia egzema ar alergija, tačiau nė vienas iš jai išrašytų ir vartotų vaistų nedavė rezultatų. Galų gale, Sienna buvo hospitalizuota – ji nebegalėjo valgyti, todėl gydytojai turėjo ją maitinti per veną.

Apimta nevilties, mama norėjo išsiaiškinti, kas jai negerai, todėl bandė atsiminti viską, kas vyko kelias dienas iki bėrimo atsiradimo. Tik tada, praėjus aštuoniems mėnesiams po antrojo Siennos gimtadienio, jos motina suprato, kad Sienną pabučiavo giminaitė.

Paaiškėjo, kad ši giminaitė sirgo pūsleline.

Ji buvo užkrėsta 1 tipo Herpes Simplex virusu. Galiausiai gydytojai galėjo jai paskirti tinkamą gydymą!

Siennos odos būklė pagerėjo ir ji galiausiai vėl galėjo pati valgyti.

„Pastaraisiais mėnesiais Siennos veidas atrodo fantastiškai, o infekcija negrįžo. Visada yra rizika, kad ji sugrįš, bet mes laikome sukryžiuotus pirštus, kad taip neatsitiktų, ir kad jos oda išliktų tokia pat graži, kaip ir dabar!“ – sako mama.

Motina dabar pataria kitiems tėvams būti labai atsargiems su tais, kas nori bučiuoti jūsų vaikus. Nors šis virusas nematomas asmeniui, jie gali platinti herpesą, o maži vaikai gali būti labai tam jautrūs!

Žiūrėkite žemiau esantį vaizdo reportažą apie šią istoriją.

Taip pat, labai tikimės, kad Siennai nebereikės išgyventi šio skaudaus košmaro dar kartą.

Naujienos Tavo el. pašte

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].