Nors poros medaus mėnuo nebuvo toks, kokio jie tikėjosi, tačiau jis neabejotinai taps jų gyvenimo istorijos dalimi. Ir vaikai tikrai bus jiems amžinai dėkingi.

REKLAMA

Pora Doran Smith ir Davidas Squillante medaus mėnesio laukė dvejus metus. Deja, dėl COVID 19 pandemijos, kuri sustabdė keliones visame pasaulyje, jie negalėjo įgyvendinti savo pirminio plano ir po vestuvių 2020 m. spalio mėn. išvykti medaus mėnesiui. Tačiau kai jie pagaliau turėjo galimybę išvykti, jie taip ir padarė, ir 2022 m. rugsėjį išvyko į Ispaniją.

REKLAMA

Pora pasakojo, kad jie ėjo į parką ir su savo telefonais rankose darė vaizdo įrašus, kai, savo pačių nuostabai, pamatė panikuojančią moterų grupę.

REKLAMA

Prisimindama savo patirtį, Smith sakė: „Mačiau liepsną, kylančią iš šalia esančių durų, pro kurias išėjo šios moterys“, – sakė Smith. „Aš surikau: „Dieve mano, čia gaisras!“.

Tada jie suprato, kad kilo gaisras. Davidas nedvejodamas iškart nubėgo link pastato. Tačiau tik įėjęs į pastatą suprato, kad eina į vaikų darželį.

REKLAMA

„Instinktas viską lėmė“, – pastebėjo jis. „Pamačiau 15-20 miegančių kūdikių ir iš karto juos visus ėmiau imti ir dėti į lovelę“, – sakė jis.

REKLAMA

Davidas Squillante taip pat pastebėjo, kad pastate niekas nekalbėjo angliškai. Tačiau jis pagriebė visus vaikus, kuriuos rado, ir paguldė juos į lovelę. Paskui, kai jis nuvežė lovą prie išėjimo, kur buvo Smith, tai tapo komandiniu darbu. Smith savo ruožtu perstūmė lovytę per gatvę, kad kūdikiai būtų tikrai saugūs ir kuo toliau nuo ugnies.

Laimei, kiti žmonės, kurie matė, kas vyksta, pasekė jų pavyzdžiu ir pradėjo prižiūrėti lopšelyje likusius vaikus.

REKLAMA

„Mes nemokėjome kalbėti jų kalba, bet buvo universali kalba – visi tiesiog norėjome padėti“, – sakė Smith.

REKLAMA

 

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].