Buvusi auklė papasakojo savo istoriją. Ji įsimylėjo savo viršininką, o vėliau už jo ištekėjo. 30-metė Krystale Kayture atskleidė, kad anksčiau ji prižiūrėjo tris dvidešimčia metų vyresnio vyro vaikus. Šiandien jie yra laimingai susituokusi pora, turinti tris suaugusius vaikus ir vieną mažametį sūnų. Krystale, kuri „Twitter“ pasivadinusi @krystalekayture, neseniai įkėlė vaizdo įrašą, kuriame papasakojo savo meilės istoriją.

REKLAMA

Nors kai kurie komentatoriai ją smerkė už tai, kad jos vyras yra 20 metų vyresnis, tačiau jai tai nerūpi.

REKLAMA

Moteris rašė: „Visi manė, kad esu pamišusi, nes noriu susitikinėti su savo viršininku, kuris yra 20 metų už mane vyresnis“.

„Šį vakarą švenčiame 5 santuokos metines. Kartu esame jau 7 metus“.

REKLAMA

Nors dauguma sveikino laimingą porą ir dalijosi savo sėkmės istorijomis, netrūko ir skeptikų, kurie smerkė šią gražią porą.

REKLAMA

Vienas komentatorius rašė: „Kai tau bus 50 metų, jam bus 70, pagalvok apie tai“.

O kaip manote jūs: koks amžiaus skirtumas yra optimalus?

REKLAMA

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu info@zinoti.lt.