Susie, kurios santuokinis gyvenimas tikrai nedžiugino,  buvo priaugusi daug svorio. Pusryčiams ji rinkosi kavą ir dvi cigaretes, o vėliau valgydavo daug saldžių kepinių. Tai jau buvo tapę įpročiu. Prieš kelerius metus ji išsiskyrė su vyru ir persikėlė gyventi į kaimą. Moteris nemanė, kad jos gyvenimas kada nors gali pasikeisti.

REKLAMA

Vis dėlto, 2015 metų pradžioje 74 metų Susie Smythe pamatė Barry Phillipsą bažnyčioje. Jis buvo beveik 10 metų vyresnis už ją (o juk ji ir pati nėra jauna), tačiau tai yra tas atvejis, kai meilei amžius nėra svarbus.

„Aš jį beprotiškai įsimylėjau. Bet aš buvau tokia stora! Žinoma, negalėjau leisti jam matyti manęs be drabužių tokios būsenos. Aš leidau jam rūpintis manimi, kol aš aktyviai lieknėjau“, – sako Susie.

Cigaretės, pyragaičiai, o po jų traškučiai, gruzdintos bulvytės ir šokoladas – jau praeitis. Susie perėjo prie sveikos daržovių ir baltos mėsos dietos. Vis dėlto, moteris neapsiribojo vien dieta: ji taip pat rinkosi jogą ir pilatesą.

REKLAMA

Kai jos juosmens apimtis sumažėjo iki Susie priimtino dydžio, ji pasikvietė Barry į namus. Per pirmąjį pasimatymą jie juokėsi kaip moksleiviai, o ji net leido sau įgnybti savo vaikinui. „Niekada nebuvau taip įsimylėjusi – tai tarsi epifanija, tarsi sklandyčiau ore. Tai –  mano paskutinė galimybė tobulai laimei, todėl negaliu nesijuokti ir nesišypsoti. Barry ir aš mylime vienas kitą“, – sako Susie Smythe.

REKLAMA

Atsikračiusi 20 kilogramų, ji išmoko siūti, kad atnaujintų savo garderobą ir nustebintų mylimąjį gundančiu apatiniu trikotažu. Jie iki šiol kiekvieną sekmadienį kartu eina į bažnyčią, o kartais net lanko šokių pamokas. „Barry vaikai vadindavo jį niūriu tėvu, bet dabar jis negali nustoti šypsotis – aš taip pat negaliu“, – sako Susie.

REKLAMA

Kai jie planuoja kur nors eiti, ir Susie paklausia patarimo, ką apsirengti, Barry užtikrintai atsako – bet ką. Visi vis tiek žiūrės į ją!

 

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].