Dėl antsvorio praradęs merginą, jaunuolis nusprendė pakeisti savo išvaizdą. Kaip jam pavyko?

Antsvoris yra baisus dalykas. Merginos atsisako su jumis susitikinėti, o draugai nuolat tyčiojasi. Galų gale pats nebesugebate užlipti laiptais. Būtent toks buvo Moso Sataporo gyvenimas. Jis svėrė 155 kilogramus ir ištvėrė visus nepatogumus, kuriuos jautė… iki tol, kol jį metė jo mergina!

Lieka neaišku, kodėl jo mergina išėjo, tačiau Mosas manė, kad tai jo kaltė. Jis mėgo valgyti daug kalorijų turinčio maisto ir akivaizdu, kad visa tai turėjo neigiamos įtakos kartu su jo sėdimu darbu. Mosas yra vienas aukščiausių azijiečių vyrų – jo ūgis 185 cm, tačiau svoris viršijo normą.

Netekęs savo merginos, Mosas nusprendė numesti svorio ir pakeisti savo išvaizdą. Pirmą kartą gyvenime jis pradėjo valgyti sveiką maistą. Kitaip tariant, jie sumažino kalorijų kiekį ir greitą maistą pakeitė mėsa ir daržovėmis.

Vaikinas nusprendė eiti į sporto salę ir įtempti silpnus raumenis. Jis sakė, kad iš pradžių buvo sunku atsisakyti mėgstamo maisto, tačiau jis labai stengėsi laikytis naujos dietos. Rytą jis pradėdavo nuo mankštos. Vienu metu treniruotės tapo per sunkios ir jis beveik pasidavė.

Laimei, jis nesudėjo rankų ir per mėnesį numetė 5 kg. Dabar, visus metus pragyvenęs sveikai, Mosas sveria 80 kg. Tai reiškia, kad jis numetė visus 75 kilogramus.

Mosas, dabar turintis aukštą, nepriekaištingą figūrą, išpopuliarėjo tarp merginų. Jis niekada nemanė, kad jo radikalūs pokyčiai socialiniuose tinkluose pasklis kaip virusas. Jis džiaugiasi galėdamas savo pavyzdžiu įkvėpti kitus žmones, kurie nori numesti svorio.

Moso istorija įrodo vieną dalyką: viską galima pasiekti, įdėjus pastangų.

Naujienos Tavo el. pašte

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].