Ne visos moterys gali sėkmingai pastoti ir pagimdyti pačios. Tačiau šiuolaikinė medicina – tai galimybė kiekvienam gyventi tokį gyvenimą, apie kokį svajojo.

REKLAMA

Nepatikėsite, kaip ilgai ši moteris Beata Bienias iš Korsamo ( Anglijoje) bandė pastoti, kol jai pagaliau pasisekė. Jos IVF gydymas ne tik pasiteisino, bet ji ne tik pastojo, bet ir natūraliai susilaukė dvynukų, o taip pat susilaukė trynukų! 2018 m. gruodį Bienias sėkmingai pagimdė trynukus.

REKLAMA

Nuo 28 metų Beata Bienias labai norėjo pastoti. Gydytojai, kurie specializavosi vaisingumo srityje, rekomendavo 37 metų Bienias numesti svorio, kad padidintų savo galimybes pastoti. Prieš trejus metus, būdama 34 metų, Beata Bienias nepalūžo ir pagaliau nusprendė dalyvauti klinikinėje svorio metimo programoje.

Pasikonsultavusi su gydytojais, ji taip pat nusprendė kartu su vyru atlikti apvaisinimą mėgintuvėlyje (IVF), kad padidintų savo galimybes pastoti.

REKLAMA

Dirbtinis apvaisinimas pavyksta tik maždaug puse visų atvejų, nors jis vidutiniškai kainuoja tūkstančius dolerių. Gydytojams perkėlus dirbtinai apvaisintą embrioną į Beatos gimdą, jai ir jos vyrui neliko nieko kito, kaip tik laukti. Po devynių dienų pora džiaugsmingai sužinojo, kad ji laukiasi kūdikio!

REKLAMA

Praėjus dviem savaitėms po gerų naujienų, Beata nuvyko į prenatalinę patikrą. Gydytojai ultragarsu pažvelgė į jos pilvo vidų ir nustatė, kad Beata jau nešioja dvynukus!

REKLAMA

Ši istorija padeda nepasiduoti svajonių kelyje ir pasinaudoti visomis teikiamomis galimybėmis.

REKLAMA

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].