Mažas berniukas, eidamas į mokyklą, tai padarė labai spontaniškai, todėl ši situacija paskatino policijos pareigūnę pasidalyti šia istorija internete, tikintis jį surasti ir padėkoti.

Luisvilio policijos pareigūnė Jan Dykes kaip tik patruliavo gatvėje, kai ją sustabdė berniukas ir uždavė vieną klausimą.

„Jis mane sustabdė ir pasakė: „Sveiki, prieš jums pradedant savo darbą, ar neprieštarautumėte, jei kartu pasimelstume už jūsų dieną darbe ir už mano dieną mokykloje?“ – pasakė Dykesas.

matematinis

Berniukas tuo metu ėjo į mokyklą ir buvo netoli autobusų stotelės. Jis sustabdė policininkę ir pateikė jai unikalų pasiūlymą.

„Buvo puiku“, – vietos „ABC“ naujienų agentūra „WTVM“ pranešė apie policijos pareigūnės reakciją.

„Berniukas pasakė: „Noriu pasimelsti už jūsų, kaip policijos pareigūnės, saugumą. Jūs esat man kaip nauja draugė. Tikrai tikiuosi, kad jūsų diena praeis puikiai. Esu tikras, kad jūs padėsite daugeliui žmonių, o aš atliksiu savo darbą eidamas į mokyklą ir susipažindamas su naujais žmonėmis“. Buvo smagu matyti, kad šis vaikas buvo toks dėl to susijaudinęs.“

Dykes taip pat sakė, kad ją pribloškė berniuko gerumas ir atvirumas. Pasibaigus jo pamokoms, ji net grįžo į autobusų stotelę, kad jį sutiktų, bet jai nepavyko jo rasti.

„Tai man suteikė daug džiaugsmo“, – paatviravo ji.

Nors policijos pareigūnė net nežino berniuko vardo ir gyvenamosios vietos, ji norėjo, kad jis žinotų, kiek daug jai reiškė toks jo poelgis.

„Tai, kad jis dėl manęs padarė kai ką panašaus, man suteikė daug džiaugsmo.“ – sakė Dykes.

„Dažnai žmonės klausia, kaip galima kam nors padėti? Buvo malonu jausti, kad jis tai padarė dėl manęs. Džiaugiuosi matydama tokį jauną žmogų, kuris vis dar tobulėja ir yra toks pozityvus. Jis nori suteikti džiaugsmo kitiems.“

Tikėkimės, kad jiedu dar susitiks, ir policininkė Dykes galės pasakyti berniukui, koks jis nuostabus!

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].