Benamis, rado 10 tūkstančių dolerių čekį. Jo poelgis nustebino visus!

Elmeras Alvarezas buvo benamis, gyvenantis gatvėje ir klajojantis Bažnyčios gatve Naujajame Havene, Konektikuto valstijoje. Kartą, vieno tokio pasivaikščiojimo metu, vyras pamatė ant žemės popieriaus lapelį. Neabejodamas jis jį pakėlė. Pasirodo, šis popieriaus lapelis buvo 10 tūkstančių dolerių čekis! Dauguma žmonių tai suvoktų kaip likimo dovaną, tačiau Elmeras padarė kai ką kito…

Čekyje buvo nurodyta, kam jis priklauso. Elmeras  nuėjo pas pažįstamą, kuris turėjo namą, ir paprašė padėti rasti šią moterį. Paaiškėjo, kad tai buvo „Outreach Realty Services“ savininkė. Elmeris paskambino numeriu ir žmonės susitarė susitikti. Tą pačią dieną vyras grąžino moteriai čekį. Švelniai tariant, Roberta buvo šokiruota, ją labai sujaudino benamio poelgis. Ji pasidalino su vyru savo gyvenimo istorija, kad kažkada taip pat buvo benamė. Bet tada ji susiėmė, pradėjo mokytis ir įkūrė savo verslą.

benamis

Roberta priėmė Elmerį mokytis savo nekilnojamojo turto mokykloje, mokslas jam buvo visiškai nemokamas. Ji taip pat paskyrė jam didelę stipendiją. Tada jos įmonė suteikė vyrui nemokamą būstą ir sumokėjo už anglų kalbos kursus.

Grąžindamas čekį, Elmeras net nemąstė, kad gaus tokią didžiulę dovaną atgal. Jis suprato, kad gavo didžiulę galimybę pakeisti savo gyvenimą. „Angelai gyvena ne tik danguje, bet ir žemėje“, – teigė vyras.

Naujienos Tavo el. pašte

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].