Benamis pitbulis išgelbėjo moterį nuo nusikaltėlio. Deja, jis pats nukentėjo

Šunys iš prigimties yra puikūs gynėjai, jie visada pasirengę padėti savo šeimininkui. Tačiau ką daryti, jei šuo neturi šeimininkų? Šiandien pasakosime istoriją apie tikrą šunį herojų. Šis pitbulis gyveno Buldvino gatvėje, Džordžijoje, neturėdamas nei namų, nei šeimininko.

Kartą šis benamis pitbulis tapo baisaus nusikaltimo liudininku: gatvėje agresyvus vyras užpuolė moterį. Šuo iškart puolė užpuoliką, tačiau vyro rankose buvo peilis…

Deja, užpuolikas kovoje sužeidė šunį, jis jam 5 kartus įdūrė peiliu. Kai atvyko policija, seržantas Timotis Klėjus ir pareigūnas Danielius Sylis, šuo jau buvo labai sunkios būklės, jis daug kraujavo. Pitbulio išgelbėta moteris papasakojo apie įvykį ir tai, kaip šuo ją apsaugojo.

pitbulis

Reikėjo veikti nedelsiant, nes gyvūnas galėjo mirti. Policininkai dėjo visas pastangas, kad jį pristatytų į veterinarijos kliniką. Ten veterinarai darė viską, kad išgelbėtų drąsų herojų, po kelių dienų jis buvo paleistas iš klinikos. Gydymo metu gydytojai išsiaiškino, kad pitbulis turi daug ligų ir traumų. Greičiausiai jis dažnai kentėjo nuo žmonių gatvėje…

pitbulis

Dėl tokio drąsaus poelgio šuo pavadintas Didvyriu.

Karla Velč, moteris, kurią išgelbėjo šuo, visiškai padengė gydymo išlaidas. O kai šuo buvo išleistas, ji atsivežė jį pas save. Tačiau dėl tam tikrų aplinkybių pitbulis negalėjo gyventi su ja, tad moteris pradėjo aktyviai ieškoti šuniui naujos šeimos. Daugelis žmonių norėjo „įsivaikinti“ pitbulį. Netrukus Sara ir Davidas Simpsonai jį išsivežė. Dabar jie laimingi, nes su jais gyvena nuostabus šuo.

Naujienos Tavo el. pašte

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].