Benamis maitina gatvės kates, nors kartais ir pats neturi ko valgyti

Šis vyras visada rūpinosi gyvūnais. Jis kasdien perka jiems maistą, nors pats kartais neturi ko valgyti. Lai apie jį sužino kuo daugiau žmonių!

Long Doom gyvenimas yra labai sunkus. Jis yra benamis ir dabar gyvena traukinių stotyje Tailande. Tačiau nepaisant sunkumų, jis visada rūpinasi gatvės katėmis, perka joms maisto.

Kad turėtų bent šiek tiek pinigų, jis kasdien gatvėje parduoda liepžiedžius. Būna dienų, kai prekyba vyksta gerai ir jis gauna pakankamai pinigų ir savo maistui. Tačiau pirmiausia jis perka maistą savo mažiesiems draugams, nes jie yra jo šeima ir jis paprasčiausiai negali jų palikti alkanų.

„Aš galiu iškęsti alkį, bet katės turi valgyti kiekvieną dieną. Jos pasikliauja manimi ir laukia kiekvieną dieną,“ – sako jis.

Istorija apie šį vyrą iškilo į viešumą po to, kai moteris jį nufotografavo gatvėje ir paskelbė nuotrauką socialiniuose tinkluose. Joje vyras užfiksuotas pardavinėjantis liepžiedžius su užrašu „20 batų už maišelį, pelnas padengs benamės katės ėdalo kainą“.

Daugelis ėmė žavėtis vyro gerumu ir nusprendė jam padėti. Kai kurie žmonės specialiai nuėjo pas jį nusipirkti liepų žiedų, kiti atnešė kačių maisto.

Kartą rūpestingi žmonės net suorganizavo jam nemokamą apsikirpimą, atnešė visiškai naujų drabužių ir netgi pasiūlė išsinuomoti butą. Bet jis vis tiek grįžo į gatvę, negali palikti savo kačių.

„Neturėtume vertinti žmogaus pagal jo išvaizdą,“ – komentuoja internautai. „Kad ir, pavyzdžiui, Lung Doom. Nors jis yra benamis, jis turi didelę, gerą širdį.“

Savo pasiaukojančiu poelgiu vyras įkvėpė daugelį žmonių visame pasaulyje atverti savo širdį meilei, atjautai ir padėti tiems, kuriems to reikia – ar tai būtų žmonės, ar benamiai gyvūnai.

Naujienos Tavo el. pašte

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].