Jis buvo benamis ir kišenėje turėjo tik kelias monetas – bet kai 44 metų tailandietis metro stotyje rado piniginę, pilnutėlę kreditinių kortelių ir 20 000 batų, jam nekilo pagunda viską pasilikti sau!

Piniginėje esančių grynųjų Thai Woralop galėjo užtekti kelioms savaitėms, tačiau Woralop buvo sąžiningas žmogus. Taip, jis vargšas, bet sąžiningas. Jis žinojo, kad pinigų pasilikti negali. Tada nuėjo į policijos komisariatą ir atidavė piniginę.

Paaiškėjo, kad piniginės savininkas buvo 30 metų gamyklos savininkas Niity Pongkriangyos. Nitty buvo šokiruotas, kad vargšas benamis buvo toks sąžiningas ir grąžino visus pinigus – juk galėjo juos visus pasilikti sau!

„Jei aš būčiau tokioje situacijoje kaip jis, tikriausiai būčiau pasilikęs pinigus sau“, – sakė gamyklos savininkas, pasak „Indy“.

Nitty norėjo apdovanoti benamį už jo veiksmus. Žinoma, būtų užtekę duoti pinigų, bet Nitty taip pat žinojo, kad „Duok žmogui žuvį, ir tu pamaitinsi jį tik dieną. Išmokyk žmogų žvejoti, ir tu jį maitinsi visą gyvenimą“.

Sąžiningumas  buvo įvertintas

Taigi, Nitty nusprendė apdovanoti Woralopą kažkuo daug vertingesniu nei jo piniginės turinys: darbu ir butu, kurį jis gali vadinti savo namais!

Būdamas benamis, Woralopas dabar turi minkštą lovą ir saugius namus, kur gali miegoti naktį – ir uždirba 11 000 batų per mėnesį. Tai maždaug perpus mažiau nei pinigai, kuriuos jis rado toje piniginėje! Dėl savo sąžiningumo jis gavo geresnį gyvenimą ir dabar gali lengvai uždirbti piniginėje rastą sumą.

„Esu labai dėkingas, kad turėjau galimybę pakeisti savo gyvenimą. Turėdamas lovą, kurioje galėčiau miegoti, aš tikrai esu laimingas“, – sakė tailandietis.

Ši istorija parodo, kad sąžiningumas visada būna įvertinamas – nedvejodami pasidalinkite istorija su draugais ir šeima „Facebook“ tinkle!

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].