Retas išties nutuokia, ką išgyvena ir su kuo kasdien susiduria gatvėje gyvenantys žmonės. Vienas neteisingas žingsnis gali akimirksniu apversti visą jūsų pasaulį aukštyn kojomis. Anot įvairių duomenų, visame pasaulyje yra apie 100 milijonų benamių. Gyvenimas neturint namų yra nepaprastai sudėtingas ne tik fiziškai, bet ir emociškai.

REKLAMA

Nacionalinės sveikatos ir gerovės tarybos duomenimis, 2017 metais Švedijoje buvo 32 400 benamių. Apie 18 procentų (arba 5900 žmonių) buvo nuolatiniai benamiai, t.y. žmonės, kurie miegojo lauke. Tai žmonės, ieškantys pastogės laiptinėse, apleistose mašinose, miegantys palapinėse ir pan. Galbūt taip nutiko ir moteriai, kurią kirpėjas Cheyunas sutiko gatvėje.

Moteris įėjo į kirpyklą vilkėdama suplyšusius drabužius ir ant kaklo užsirišusi grandinėlę, o ant jos buvo didelis cemento gabalas. Jos plaukai priminė chaosą. Jie buvo susivėlę, pilni purvo ir cemento gumuliukų.

REKLAMA

Į darbą kimba du kirpėjai

Kirpėjai pirmiausia pašalina grandinėlę su cementu, tačiau tam jie turi naudoti reples.

REKLAMA

Benamė itin nerimauja dėl savo cemento gabalo, o tiksliau dėl jo turinio, todėl vienas iš salono darbuotojų atsargiai jį paima.

Tada Cheyunas pradeda išpainioti plaukus mazgą po mazgo, bandydamas išsaugoti kuo daugiau plaukų.

REKLAMA

Atrodo, kad visas procesas jai nėra itin malonus, bet Cheyunas turi tai padaryti, kad išnarpliotų likusius plaukus. Pašalinus blogiausią ir nukirpus tai, ko nepavyksta išgelbėti, moteriai išplaunama galva.

Du kirpėjai paeiliui kovoja su paskutinėmis sruogomis, bando išnarplioti iš plaukų likusius nešvarumus, kurie susikaupė per ne vienerius metus.

REKLAMA

Tiksliai nežinome, kiek užtruko sudėtingas darbas, tačiau tikrai ne mažiau nei keletą valandų.

Cheyunas nukerpa nemažą dalį plaukų ir po pirmojo darbo etapo moteris atrodo tarsi visiškai naujas žmogus.

REKLAMA

Nauji drabužiai

Po visų pastangų kirpėjas imasi plaukų dažymo. Jis pasirenka šiltos blondinės ir vario atspalvį. Be to, moters nagai nudažomi ryškiai raudona spalva ir jai atliekamas makiažas.

REKLAMA

Prieš tai, kai moteris pamato savo naująjį įvaizdį, Cheyunas padovanoja jai juodą suknelę ir naujus batus. Moteris susižavi dovana.

Galiausiai, pamačiusi save, moteris iš nuostabos trina akis. Ji netiki savo akimis.

REKLAMA

Žiūrėkite šią neįtikėtiną metamorfozę žemiau esančiame vaizdo įraše:

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu info@zinoti.lt.