Esant tinkamoms sąlygoms, žemėje yra daug gražių vietų. Australų fotografų pora Dale’as Sharpe’as ir Karlie Russell fotografavosi ir fotografavo visame pasaulyje. Tačiau Lofotene niekas neprilygsta šiaurės pašvaistėms.

Kartu pora vadovauja įmonei „DK photography“. O prieš dvejus metus pora lankėsi Norvegijoje. Mėgstamiausias jų motyvas yra šiaurės pašvaistė, ir galbūt nenuostabu, kad dėl to jie išvyko ir į Lofotenus. „Tai kažkas, ką mes abu mėgstame. Tai didelis iššūkis padaryti geras šiaurės pašvaistės nuotraukas, bet mums patinka šis iššūkis.“, – dienraščiui „Today“ pasakoja Karlie. Jos sužadėtinis sako, kad visi žmonės vienu ar kitu metu turėtų pamatyti šią didingą šviesą.

„Tai siurrealistinė akimirka. Beveik neįsivaizduojamas dalykas, kurį galima paliudyti šioje planetoje. Tai kažkas, ką turėtų pamatyti kiekvienas. Tiesiog liūdna, kad daugelis žmonių to nepatirs, ir dėl to mes fotografuojame šiaurės pašvaistę.“

Ypatinga staigmena

Kai 2017-aisiais pora lankėsi Norvegijoje, Dale’as buvo suplanavęs Karlie labai ypatingą staigmeną. Jis ant stovo pritaisė fotoaparatą ir paaiškino, kad nori, jog jie kartu nusifotografuotų. Tačiau iš tikro įspūdingos šiaurės pašvaistės fone jis atsiklaupė ir pasipiršo.

Žemiau galite pamatyti fotoaparato užfiksuotą rezultatą.

Vaizdas labai patiko viso pasaulio žiniasklaidai. Tūkstančiai žmonių socialiniuose tinkluose pasidalino ir pamėgo nuotrauką, ir galima drąsiai teigti, kad Australijos fotografai įtraukė Norvegiją į pasaulio žemėlapį. Jie padarė ir šią nuostabią Hamnøy nuotrauką Lofotene:

Vėl Norvegijoje

Nuo tada pora grįžo į Norvegiją ir sausio mėnesį lankėsi Tromsėje, kur dar kartą padarė nuostabių nuotraukų.

„5 valandos sutemus, su minusine temperatūra ir tuščiu dangumi. Tada staiga šis žalios spalvos sprogimas pasirodė iš už kalnų“, – rašo jie savo „Instagram“.

„Vakar buvo be galo fantastiška!“, jie rašo prie šios nuotraukos:

Keletas nuostabių nuostabios šalies nuotraukų! Spustelėkite dalijimosi mygtuką, kad parodytumėte šiuos kadrus savo draugams ir šeimos nariams!

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].