Australijos menininkas kuria skulptūras, kurios atrodo it gyvos!

Australijoje gyvena garsus dailininkas ir skulptorius Samas Jinksas. Meistras išgarsėjo hiperrealistinėmis žmonių skulptūromis.

Jo skulptūrose žmonės atrodo kaip tikri. Autorius neužglaisto jokių jų trūkumų. Jie turi raukšlių, tatuiruočių, kuprų, kai kuriems matyti net išsišokusios venos.

Savo šedevrams Samas naudoja silikoną, stiklo pluoštą, poliesterinę dervą ir natūralius žmogaus plaukus.

Pats skulptūrų gamybos procesas yra labai sudėtingas ir reikalauja kruopštumo. Pirma, reikia iš molio nulipdyti manekeną. Menininkas parenka žmogaus prototipą, odos, plaukų, akių spalvą. Ir tik po to, kai, jo nuomone, gaunamas idealus vaizdas, jis išlieja skulptūrą iš silikono.

Štai, kaip atrodo nebaigta skulptūra.

O čia ta pati skulptūra, tik jau baigta.

O ši skulptūra tiesiog pribloškianti! Matyti ir moters rankose laikomo kūdikio nagai, odos raukšlės. Viskas taip realistiška!

Tiesą sakant, Samas Jinksas yra sukūręs daugybę darbų. Kai kurie jų stebina savo grožiu, o kiti net gąsdina.

Ką manote apie šias skulptūras?

Naujienos Tavo el. pašte

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].