Na ir kuri gi moteris nesvajoja apie didesnę ar dailesnę krūtinę? 31 metų australė Kate Waters iš Brisbeno nusprendė pasidaryti krūtų didinimo operaciją būdama 24 metų. Ji tam išleido 5 tūkstančius dolerių, tačiau implantai jos nedžiugino.

Moters gyvenimas virto tikru pragaru – ją lydėjo nuolatinis skausmas ir diskomfortas. Kodėl? Skaitykite apie tai šiame straipsnyje.

Kate su natūraliu biustu

Kate Waters visada norėjo turėti didelę krūtinę, tačiau gamta jos neapdovanojo. Todėl būdama 24 metų, mergina nusprendė įgyvendinti savo svajonę, ir jai buvo atlikta krūtų didinimo operacija, kurios ji, gimus sūnui, ėmė gailėtis.

Kate po krūtų padidinimo

Pasak Kate, dėl implantų ji jautėsi kaip „90-metė moteris“, nuolat kentėjo nuo migrenos, sąnarių, pečių, kaklo ir nugaros skausmų. Ją taip pat kankino stiprus silpnumas, atsirado širdies problemų ir kartais net jos rankos pradėdavo tirpti.
Kai Kate suprato, kad krūtų implantai yra jos blogos savijautos priežastis, ji prisijungė prie „Facebook“ grupės, kurioje jau buvo daugiau nei 50 tūkstančių moterų, turinčių panašių simptomų. Šie simptomai gavo neoficialų pavadinimą – „krūtų implantų liga“. Kalbėdamasi su bendruomenės nariais, Kate suprato, kad ši problema yra daug labiau paplitusi, nei ji manė.
Būtent ši grupė suteikė jėgų ir ryžto pagaliau atsikratyti nekenčiamų implantų. 2018 m. spalio viduryje ji vėl gulėsi po chirurgo skalpeliu. Šį kartą operacija kainavo 12 tūkstančių dolerių, tačiau, laimei, viskas pavyko gerai.
Nepaisant moters baimių, ji neprarado pieno, o žindymas normalizavosi po 12 valandų nuo operacijos.
Kate pastebėjo ir kitų teigiamų savo kūno pokyčių po operacijos.

Laiminga Kate su vyru ir vaiku

Australė moteris negali atsidžiaugti operacija. Kate pripažįsta, kad nerimas, kuris ją kamavo kiekvieną dieną, pagaliau dingo ir ji gali gyventi visavertį gyvenimą.
Anksčiau Kate negalėjo sau leisti jogos, fitneso ar kitokių užsiėmimų lauke. Visą jos kūną nuolat mausdavo. Ji negalėjo gulėti ant pilvo nei lovoje, nei masažo metu.
Kate dabar planuoja ir vėl pradėti sportuoti. Visgi labiausiai ji trokšta ir vėl stipriai apkabinti Luką – savo mylimąjį ir jų sūnaus tėvą.
Kate laiko savo pareiga perspėti kitas moteris apie krūties implantų pavojų. Jos konsultantas Lotus institute Peteris Widowsanas visiškai su ja sutinka ir laiko tai labai rimta problema.
Žinoma, ne kiekviena moteris susiduria su „krūties implantų liga“. Tačiau, pasak daktaro Widowsano, kas savaitę jį aplanko net keli pacientai, kurie nori atsikratyti „naujos krūties“ dėl nemalonių šalutinių poveikių.
Gydytojas mano, kad kiekviena moteris, žinoma, gali atlikti krūtų didinimo operaciją, tai priklauso tik nuo jos noro, tačiau tokį darbą turėtų atlikti tik kvalifikuotas chirurgas.
„Nusprendžiau atlikti implantų pašalinimo operaciją, nors vis dar maitinau sūnų krūtimi. Labai nenorėjau nutraukti šio svarbaus vaiko ir motinos ryšio. Visgi 10 mėnesių savo vaiką maitinau su implantais, norėjau tai pakeisti – nebuvo nė dienos, kad nesvajočiau apie jų pašalinimą.“ – sako Kate. „Tai buvo pats svarbiausias, drąsiausias ir geriausias sprendimas mano gyvenime. Ne tik man, bet ir visai mano šeimai.“
„Jaučiuosi visiškai naujas žmogus. Galiausiai pirmą kartą per penkerius metus galiu giliai kvėpuoti. Galėjau pamaitinti Leo praėjus dienai po operacijos. Pienas ne tik kad neišnyko, bet laktacija net ir sustiprėjo.“
„Kai pabudau po anestezijos, iškart pasijutau geriau. Atrodė, kad mano oda buvo žvalesnė, akys spindėjo ryškiau, net balsas pasikeitė.“
„Kasdieniai skausmai nugaroje, pečiuose, kakle – visa tai dingo be pėdsakų. Net mano akys prašviesėjo! Netolygus širdies plakimas praėjo, o mano siela tapo rami. Jaučiuosi tokia energinga ir linksma. Nieko neskauda ​​ir, pagaliau, galiu laisvai vaikščioti! “
„Aš tiesiogine to žodžio prasme atsiribojau nuo visko. Vienintelis mano tikslas buvo turėti krūtinę. Aš labai norėjau turėti didelę krūtinę ir naiviai tikėjau, kad man bus geriau, negalėjau priimti tikrosios savęs.“
„Gaila, kad tada, prieš operaciją, aš nepakankamai mylėjau save. Nors… Gyvenimas mums duotas tam, kad išmoktume,“ – pažymi Kate. „Nesigailiu, kad įsidėjau implantus, jie tikriausiai tarnavo tam tikram mano gyvenimo tikslui, bet galiu pasakyti užtikrintai: jei tada visa tai būčiau žinojusi, niekada nebūčiau nė galvojusi apie tokią operaciją.“
„Dabar paaiškėjo, kad problemos esmė slypi pačiame implante, dėl jo audinio struktūros aplink jį susidaro randas, kurį moters kūnas laiko svetimu ir skatina imuninę sistemą su juo kovoti. Taip ir atsiranda visi tie nemalonūs simptomai.“
Naujienos Tavo el. pašte

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].