8 metų Bryson Kliemann nusprendė parduoti savo „Pokemon“ kortelių kolekciją, kad galėtų išgelbėti mylimą šeimos šunį, kuriam prireikė skubaus ir brangaus gydymo nuo mirtinos virusinės infekcijos.

Apie šį 8-metį berniuką, kuris be galo mylėjo savo šunį, rašė viso pasaulio spauda, kai jis pardavė savo puikiai išlaikytą „Pokemon“ kortelių kolekciją.

Bryson Kliemann ir jo motina Kimberly Woodruff iš Libanono, Virdžinijos valstijos, neseniai pastebėjo, kad jų 4 mėnesių šuo Bruce’as jaučiasi labai blogai, todėl nuvežė jį pas veterinarą.

„Tai buvo labai žaismingas šuniukas, bet staiga jis nebenorėjo žaisti,“ – pasakojo motina „ABC News“.

„Jis niekur nėjo iš savo guolio ir neėdė maisto.“

Po apsilankymo pas vietinį veterinarą Bruce’ui buvo diagnozuotas užkrečiamas parvo virusas, kuris negydomas gali būti net mirtinas!

Šunų klinikos „Anicura“ teigimu, virusas su užkrėsto šuns išmatomis plinta maždaug dar dvi savaites. Infekcija ima plisti dar prieš pasireiškiant simptomams.

Gydymas, kurio reikėjo Bruce’ui, kainavo apie 600 €, o tiek šeima negalėjo sau leisti.

„Tai mane labai nuliūdino, nes dažniausiai brolis ir sesuo žaidžia kartu, o aš neturiu su kuo žaisti. Taigi, aš dažniausiai žaidžiu su savo šunimi“, – pasakojo aštuonmetis Bryson.

Pardavė savo „Pokemon“ korteles

Susirūpinęs, kad gali prarasti geriausią šeimos ir žaidimų draugą, berniukas nusprendė perimti iniciatyvą į savo rankas ir parduoti savo „Pokemon“ korteles, kurias rinko pastaruosius ketverius metus. Priešais namą jis pastatė stalą kartu su dideliu užrašu „Parduodamos „Pokemon“ kortelės“.

Motinos nebuvo namuose, kai Bryson pradėjo pardavinėti šias korteles, tačiau ji „ABC News“ pasakoja, kad jos vyras jai išsiuntė lauke, šalia namo, pardavimo plakatą laikančio Brandon nuotrauką.

Kaip rašo „Washington Post“, Bryson korteles pardavinėjo po 4 – 8 €. Tačiau kai žmonės pirmą kartą pastebėjo jo lėšų rinkimą „Facebook“ paskyroje, jie pradėjo aukoti, nesitikėdami „Pokemon“ kortelių mainais.

Koks buvo rezultatas? Berniukas surinko daugiau nei 12.000 €!

Šuniui Bruce’ui ši akcija išgelbėjo gyvybę! Jam buvo skirtas gydymas, o likę pinigai buvo perduoti kitoms šeimoms, kurios stengiasi taip pat padėti savo augintiniams.

„Bruce’as dabar jau yra namuose su šeima. Jis yra linksmas ir greitai sveiksta,“ – pasakojo mama.

„Mes su Bryson‘u norime tik padėkoti visiems už viską, ką padarėte dėl mūsų. Jis sulaukė daug meilės ir palaikymo iš visų Jungtinių Valstijų žmonių ir gavo pakankamai, kad galėtų padėti kitoms šeimoms ir apdovanoti save už tokias pastangas.“

Naujienos Tavo el. pašte

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].